Jump to content

Audi S3


AlexKgs

Postare recomandată

Deci am observat ca cei care mi-au vazut masinuta mea au fost incantati :) , eu am fost incantat ca ai cu cine sa vorbesti :))

Link către comentariu

intai sa iesi din "rodaj" cu ea si dupa ii poti pune

cred ca e un adevarat chin sa mergi numai cu 140 cu aceasta masina :)

Link către comentariu

Felicitari pentru masina, este superba si sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

Link către comentariu
intai sa iesi din "rodaj" cu ea si dupa ii poti pune

cred ca e un adevarat chin sa mergi numai cu 140 cu aceasta masina :icon_thumright:

Pai toate o sa fie dupa 10.000km, stiu ca este greu sa merg cu 140 dar sunt obisnuit cu Smartul de 1.0L si 71cp :D

Link către comentariu

Felicitari pentru jucarioara, am admirat-o la CP zilele trecute. Cum te simti cand te urci in smart dupa ce ai mers cu estreiul? :D

Link către comentariu
Felicitari pentru jucarioara, am admirat-o la CP zilele trecute. Cum te simti cand te urci in smart dupa ce ai mers cu estreiul? :P

E... Si tu acum ;) , simti ca are 1 manz, ce inalt este smartul fata de s3 nu mai zic...

Link către comentariu

Foarte frumoasa :) si jantele alea sunt de nota 10. Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente :D (si cand apuci pune sa admiram si interiorul bolidului :D )

Link către comentariu

e diferenta mare fata de cupra care ai avut-o? stiu ca de pe loc pleaca mai bine S3ul ca e 4x4 dar in rest din mers cum e?

Link către comentariu

Eu zic ca este diferenta intre Cupra si S3 si nu numai cand pleci de pe loc...

Deocamdata am 1960km si nu prea pot sa vorbesc despre asta :))

Modificat de kgs
Link către comentariu

superba masina sa o stapanesti sanatos :icon_thumright: Eu iti recomand Revo pentru chip.

Link către comentariu
Si la cine vei apela pentru soft?

Inca nu am stat sa ma gandesc, inca mai trag cu urechea la ce vorbesc baietii :)) , deocamdata am 1970km :))

Link către comentariu
Guest Romeo23

Sa o stapanesti sanatos... fara evenimente... Eu unul in locul tau i-as lua eticheta aia cu S3 de pe spate si i-as pune ceva gen 1.9 tdi :) asta asa :)) ptr necunoscatori :)) cand iese din rodaj ... iar avand in vedere faptul ca masina e turbo... uau.... deci uau.. :) numai din soft o duci la 300 de cai.. si daca esti tuner serios si te orientezi calumea.. poate te tenteaza si un schimb de turbina.. cu una mai performanta... sa te duca in 400 de cai... si atunci deja... Huston.. we have a biggie...:)) :)) Drive safe !

Link către comentariu

nu trebuie sa schimbe turbina ca sa scoata 400 de cai din masina asta ...

Link către comentariu
Sa o stapanesti sanatos... fara evenimente... Eu unul in locul tau i-as lua eticheta aia cu S3 de pe spate si i-as pune ceva gen 1.9 tdi ;) asta asa :rolleyes: ptr necunoscatori :rolleyes: cand iese din rodaj ... iar avand in vedere faptul ca masina e turbo... uau.... deci uau.. :P numai din soft o duci la 300 de cai.. si daca esti tuner serios si te orientezi calumea.. poate te tenteaza si un schimb de turbina.. cu una mai performanta... sa te duca in 400 de cai... si atunci deja... Huston.. we have a biggie...:) :D Drive safe !

Multumesc, deocamdata o las asa :) , turbina nu cred ca am sa o schimb.

Link către comentariu
Guest Romeo23
Multumesc, deocamdata o las asa ;) , turbina nu cred ca am sa o schimb.

Da... oricum atata timp cat ai garantie si toate cele nu merita... stage 1 ar fi un chip, exhaust, modd-uri care iti aduc usor 60-80 de cai putere care nu ai cum sa nu ii simti bine de tot in plus... si daca vrei niste suspensii adevarate... ceva de la Bilstein, reglabil in tarie, un B16 ridecontrol ar merge... dupa astea.. vezi cum te simti .. daca simti nevoia de mai mult.. la un turbo benzina.. intotdeauna gasesti.. mai ales la Audi... MTM lucreaza intruna ... :rolleyes:

Link către comentariu
Ba cam trebuie :)

da..dar un 380 se poate :)

Sa o stapanesti sanatos. Sa inteleg ca nu ai Magnetic Ride, nu?

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!