Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Nu ma asteptam sa existe A5 in 4 usi :lol: si vreau sa spun ca arata superb! mai mult nu pot sa spun pt ca trebuie sa-mi adun cuvintele, vreo cateva zile :lol:

Bafta!

Link către comentariu
Urmeaza soft... curand, dar nu stiu cand pentru ca nu se poate resofta prin OBD momentan. Este prea noua si nu a reusit sa treaca nimeni de protectia antituning. Apoi ar mai fi jante si cauciucuri. Ramane de vazut ce voi alege. In mod sigur nu vor fi nici BBS nici OZ nici ceva OEM. ;)

felicitari pentru evacuare, cu siguranta e primul A5 sportback cu milltek. Se aude superb. Jante eu te-as sfatui sa alegi ceva din USA :P

Link către comentariu

Mersi pentru aprecieri. Jante sigur voi lua din USA, deja am ceva in minte. P47 ;)

Link către comentariu

HRE P47 :D face ceva si pe mama lor de BBS-uri. Ce dimensiuni alegi? 19x ?

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Superbe jantele..Si greutatea e wooow :D.. Cam la ce pret se invart?

Link către comentariu

Undeva la 1500 usd bucata

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Pff..pretul pe masura...Iti doresc din toata inima sa ti le pui pe masina pt ca la o asa masina chiar merita ce e mai bun :)

Link către comentariu

astea da jante :)

HRE production

bravos cea mai tare alegere

exista un showroom in Monte Carlo, poate dai o fuga pana acolo :vaidecapulmeu:

Modificat de sorinsab
Link către comentariu

Daca am drum pe la unchiul Tiriac la Monte Carlo ma opresc si la showroom :)

Link către comentariu

Offtopic: Kostas daca nu poti tu, nu-i problema... oricum tre' sa ajung la Monte Carlo la frate-miu.

Link către comentariu

felicitari..am observat la usa stanga spate ca nu prea este aliniata ..despre a patra poza vorbesc , poate e doar o iluzie, dar asa se vede...sa o stapanesti sanatos, inca nu am mai vazut vreuna in 4 usi

Modificat de Kostas
Link către comentariu

OFF: Am luat-o de la dezmembrari de aceea nu e aliniata :Driver:

ON: Asa se vede din poze dar este perfecta.

Modificat de Kostas
Link către comentariu
the_punkreas2003

Aaa, e de la dezmembrari? Acum inteleg de ce nu ai rame la usi!!! Ma gandeam eu ca tre' sa fie ceva dubios la mijloc. :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

In urma unui incident nefericit petrecut acum 2 zile in Bulgaria (am taiat 2 cauciucuri intr-o groapa, singura pe tot drumul - am o pasiune pentru gropi) am incaltat masina cu 4 cauciucuri noi noute Michelin PS3 245/40/ZR18/97Y.

Multumesc lui Vlad_MHL pentru cauciucuri.

Link către comentariu

Superba JUCARIE...sa o stapanesti sanatos si la cati mai multi km...fara probleme! :(

Toate cele bune! :(

Modificat de Dominic
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!