Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Salut...foarte frumoasa masina... pacat de micile accidente.

Bine macar ca ai casco :icon_thumleft:

Multi km fara probleme!!!

Link către comentariu

Salutare astăzi pe Barbu Văcărescu. Ce avea dl. polițist cu tine? :)

Link către comentariu
the_punkreas2003

Cu cat te opresc mai multi, cu atat mai multi prieteni politisti vei avea :)) Stiu din experienta.

Link către comentariu

Sau dusmani... Astia erau de la Biroul Tehnic Controale Auto... nu ai cum sa te intelegi cu ei.



Una peste alta... urmeaza amortizoare noi pe fata (am facut praf mitul cum ca amortizoarele Magnetic Ride nu se strica niciodata ), cauciucuri noi (vara 19 si iarna 18)  si... botul de facelift in curand ;)

Link către comentariu

Pe magnetic ride te bazai cand treceai linia de tramvai cu 70-80 pe Pallady? :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Yeap :)

are ceara / glaze de luceste asa ? Sau doar spălată recent

Link către comentariu

Tips-urile alea nu se potrivesc deloc. Arata a Japan-style. Mai aranjeaza-le putin, sa nu mai fie asa iesite.

teff

Link către comentariu

asa au ramas de cand le-am pus la TopGear.

In 2-3 zile o duc la ei pt DPF Off, ii pun Revo Stage 2 si rezolvam si problema tipsurilor.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

este diferenta de nuanta intre bara spate si restul / chederul geamului mic si restul ?

Link către comentariu

Da, cei de la PBN nu au nimerit albul Y9C cand au vopsit bara acum vreo 2 ani :)

Ornamentul cromat al geamului mic s-a decolorat in timp, e o mare problema a tuturor masinilor din grupul VAG. In rest celelalte sunt intacte.

Link către comentariu

Pune tipsurile cum le are Cezar...am vazut ca la el arata perfect. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Tipic Romanesc,  o cunostinta sa dus cu un a6 2011 culoare albastru inchis si desteptii au facut bara,albstru deschis arata ca dracu.. 

 

 

Asta-i Romania,cuvintele sunt de prisos.

 

 

ps. frumoasa foc  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Cezar are Supersprint, Costi celalalt are S5 ... sunt diferite :)

Link către comentariu

Ma rog, si lui CostiGeo ii fac dpf off revo stage2 zilele astea. Deocamdata am in lucru evacuarea altui A5 la fel. Am facut un Q7 3.0tdi 240 euro5 si nu da deloc cu fum si nici cu gaze. Asta m-a convins sa fac stg2

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!