Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

frumose stopurile :) felicitari. erori ceva in bord? a necesitat schimbarea calculatorelor ?

Link către comentariu

A fost nevoie doar de niste codari noi si mufe adsptoare. Multumesc lui zenorancing pentru comanda de mufe :)

Ma declar un client fidel PBN. Toti cei care au lucrat la masina sunt niste profesionisti. Consilier, sef de service, mecanic, electrician. Nota 20 pentru munca depusa. Si inca 2 persoane la fel pasionati de Audi, Costi si Cosmin.

Link către comentariu

Moama..... ce frumos..... :icon_redface:

Link către comentariu

oare merg si la mine stopurile ? avand in vedere ca rs5 facelift inca nu s-a lansat :))

Link către comentariu

Stiu, dar ma refeream ca inca nu s-a lansat in RO adica nu poti sa comanzi inca, sau poate de luna asta, si mai ales nu poti sa comanzi piese pentru el cum ar fi farurile facelift sau stopurile :) De aceea intrebam daca se potrivesc stopurile de pe A5 sportback facelift pe rs5 :)

Modificat de rade
Link către comentariu

Merg perfect la tine ;)

Iti dau eu codurile daca vrei pentru coupe

Ce iti dau eu poti comanda fara grija :)

Link către comentariu

RS5 facelift se lanseaza oficial luna viitoare in toata lumea :)

Faptul ca vezi niste poze, nu inseamna ca masina s-a lansat. Lansarea propriu zisa este atunci cand ajung masinile pe strada.

Link către comentariu

Codurile pentru coupe facelift

8T0 945 095 H - stop LED stanga pe aripa

8T0 945 096 H - stop LED dreapta pe aripa

8T0 945 093 C - stop LED stanga pe haion

8T0 945 094 C - stop LED dreapta pe haion

SI pentru orice A5... se pot schimba lampile de la numar cu cele noi cu LED, 4G0943021

Mi le pun astazi si eu.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Pai si pe Golf exista, la fel, tot OEM, dar dau eroare daca sunt puse pe masini care nu au venit cu ele din fabrica. De aceea intrebam!

Link către comentariu

AlexKGS si CGeorgescu si-au pus si nu au probleme. Avem aceeasi masina toti trei. Identice.

Link către comentariu

Rave vezi ca e posibil ca pe Golf VI sa fie doua versiuni de bornetzuri!

Link către comentariu

Am pus si lampile de numar cu LED OEM.

Nu dau eroare de bec ars.

Link către comentariu

Am vazut in seara asta un A5 SB facelift cu nr rosii. Si farurile sun superbe...

Link către comentariu

Am vazut in seara asta un A5 SB facelift cu nr rosii. Si farurile sun superbe...

Negru? Ca si eu am vazut in zona Alba Iulia

Link către comentariu

Si frumos Kostas

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!