Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

foarte frumoasa masina ta! sa o stapanesti sanatos, fara incidente si fara nicio problema!

spor la modificari! :Driver:

Link către comentariu
O idee de "imbunatatire" in materie de rotite :Driver:

DSC00163_2.jpg

Superbe rotile. Asta i-=am zis si eu, daca isi ia niste jante, sa ia ceva de top

Link către comentariu
the_punkreas2003

Jantele alea sunt pt Germania. Aicisha, la romania, daca te incalti cu d-astea de lux le spargi in primii 5km de bulevarde :rolleyes:

Kostas, mare greseala ca ai pus pozele pe forum!!! Nu pot sa-mi ochii de la thread :((

Link către comentariu
Parcarea s-a deschis, am fost acum si m-am interesat. Am un A3 si un A5. :offtopic: De aceea iau 2 locuri. Maine le fac contractele.

Si mi-au iesit si numerele B 300 BHP . Tot maine le pun pe masina.

foarte tare asta. in ce zona stai?

Link către comentariu

bai cum arata masina....e smechera rau

s'o stapanesti sanatos

si astept sa ma dai o tura de CP cu ea :P

felicitari pt noua achizie

Link către comentariu

Cea mai completa si mai reusita masina de pe vwforum, nici foarte mare, nici prea mica, puternica, aspect de nota 20+, ce sa mai vb fitza maxima, totusi vad ca nu vrei sa ne spui cat costa o astfel de bijuterie :) , e chiar asa de mare secret?

Iti doresc cat mai multi km fara evenimente nedorite si mare grija sa ai de masinuta :)

Link către comentariu

Tocmai ce a primit folie Llumar negru 80% laterale fata spate si luneta. Pozele maine la intalnire.

Link către comentariu

Multa bafta cu noua masina, masina cred ca e putin spus :Driver:

Sunt curios cum o sa se "completeze" numarul masinii cu CP :beerchug:

Link către comentariu

se va completa numarul printr un soft pe masura masinii :beerchug:

pentru pret se poate lua drept referinta mobile...

Link către comentariu
Vreau sa vina vremea frumoasa, Fuscobal sa ia aparatul foto, sa gasim una bucata gagica buna si sa tragem niste poze "secsi" cu masina.

Sa gasiti? Pai cu asa masina te gasesc ele pe tine, chiar si cele invatate la nivel inalt.:rolleyes: Jur pe rosu ca daca o lasi spalata in fata blocului , dimineata le gasesti catarate pe capota :))

Sa o stapanesti sanatos !defapt sa te stapaneasca sanatos ca e mai tare decat tine :blah:

Link către comentariu

Felicitari si s-o conduci sanatos fara incidente! :cool:

De curiozitate, dupa numere, ai luat-o de pe undeva din zona orasului Dortmund?

Link către comentariu

Frumoasa, dotata, puternica, ce poti sa vrei mai mult de la o masina? Absolut superb A5-ul, sa-l stapanesti sanatos, fara incidente si numar nelimitat de km! ^_^ Ti-as sugera sa iti pui capacele de oglinzi de S5, eu zic ca ar arata mai bine!

Link către comentariu

Te felicit maestre ... ai facut o alegere foarte buna :D mie imi place f mult A5 sportback , coupe-ul nu prea mi-a placut , iar motorizarea este exact ceea ce trebuie :P

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea .

Apropo de jante , un prieten are un A5 coupe alb si si-a pus BBS CH pe 19 negre ... Masina arata genial ;)

Link către comentariu

Pai sa se incalzeasca vremea afara, sa gasim o locatie si una bucata fata dotata si te asteptam :blah_:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!