Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

vai de firma de casco :))

oricum f ambitios proiectul. si costisitor...

Modificat de Muale
Link către comentariu
the_punkreas2003

Bravo Costica! Da-i incolo de bani, daca sunt macar sa te bucuri de ei! Nu ii luam cu noi dincolo! Abia astept sa vad bestiuta :D

Link către comentariu

Daca pe consola centrala si fetele de usi o sa ai lemnul ala placat iti dau o bere :) Arata senzational, similar placajelor de pe ambarcatiunile marine de lux !

Modificat de fuscobal
Link către comentariu

Daca pe consola centrala si fetele de usi o sa ai lemnul ala placat iti dau o bere :) Arata senzational, similar placajelor de pe ambarcatiunile marine de lux !

+1

Link către comentariu

Piano black zic eu. Dar e pur subiectiva opinia.

S-ar potrivi si lemnul ala. volvo parca avea o editie "yacht" placata asa...

Sent from the past to be read in the future.

Link către comentariu

Am vazut pe A7 lemnul ala si arata intr-un mare fel

Exista ca optiune si la A5

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Mi-as pune lemnul ala doar pe A8, S-Klasse & Co. Atat. E prea luxos pentrul restul masinilor. La A5 tau As pune glossy black.

Link către comentariu

Ia lemnul si nu mai sta pe ganduri! Arata bestial!

Piano black apare pe prea multe masini; a devenit gretos pentru mine, cel putin.

Link către comentariu

ai poze cu ea dupa accident? mare curaj ai avut..sper sa mai stea drepta pe drum dupa cat ai taiat din ea.. Bafta in continuare!

Link către comentariu

Sa va lamuresc... Ca aici asa merge...

1 nu am poze dupa incident

2 de ce n-ar sta dreapta daca sasiul si lonjeroanele si puntea nu au fost afectate? Tu daca iti rupi un deget de la mana nu mai mergi drept pe strada?

Nu ma mai intrebati ce s-a intamplat... Conteaza ce va iesi din operatia asta :)

Link către comentariu

Aici asa merge pt ca aici este un forum,se posteaza,se cer explicatii si se explica anumite lucruri. Masinile noi nu au caroseria asezata pe sasiu si pe lonjeroane deci partea cu nu sunt afectate masina sta dreapta nu prea sta in picioare. ( d'asta masinile cabrio sunt mai flexibile decat cele coupe) tocmai pt ca nu au stalpii care sa tina masina rigida. Ti-am cerut poze cu ea pt ca din cunostintele mele daca intr-un accident a fost afectata structura de rezistenta a masinii (stalpi,lonjeroane,etc) masina e considerata dauna totala. Si apropo de comparatia cu degetul de la mana..daca iti rupi Policele nu ti se pare ca vei merge pe strada dar mana respectiva va fi compromisa?

Link către comentariu

Mai e si PS-ul meu facut in graba dar cam da... Pe interiorul inchis la culoare nu da asa bine. Cred ca mai degraba Piano Black...

Link către comentariu

Daca pun lemnul asta... trebuie alta piele pe scaune :))

O las asa... pana gasesc alta solutie :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!