Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Un amic de-al meu a spus ca tot vede prin Cluj un A5 alb cu sigla Revo, daca ai drumuri paici da un semn.

P.S. Spor la treaba cu masina...

Link către comentariu

@Alex@Audi, exact este un coupe alb prin cj cu stickere revo ,l-am vazut de multe ori pe langa fsega, e inmatriculat parca in MM ... :)

ON: Kostas, sa te bucuri de masinuta asta ,e foarte frumoasa.

Dupa ce ii vei pune noul soft , nu o sa intampini probleme la cutie? Sau si la cutie umbli? :)

Modificat de junioralex
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Super tare o sa arate. De ce nu ai luat volanul cu partea inferioara plata? Banuiesc ca stii ca este optiune la A5 facelift.

Cu evacuarea ce faci? Ii pui tobe milltek cu 4 iesiri?

E gata pana sambata la intalnire?

Bafta!

Link către comentariu

Teaser ;)

In curand pe strazi...

2012-Audi-A5-4.jpg

2012-Audi-A5-Sportback-4.jpg

2012-Audi-S5-4.jpg

M-am prins, o vopsesti bej si schimbi pielea la interior din maro in negru :)). Asta e, daca tie-ti place mai mult :))

Aaa, iti pui si emblema cu S5 ... :D

Link către comentariu

Ba nu..isi ia direct masina din poze :D

Asteptam cu interes rezultatul :icon_bounce:

Link către comentariu

Nu e gata pana sambata. Va fi tot alba cu ornamentele negru lucios. Doar ca va fi facelift de S5. Va avea MMI 3G+ de facelift, volanul nou si consola centrala noua. Apoi este posibil sa lucram si la partea din fata sa o facem facelift. Asta ramane de vazut.

Ps: ma mai gandesc daca sa pastrez emblema de S5 sau nu... :))

Se vor schimba tipsurile cu unele duble de S5.

Link către comentariu
Nu e gata pana sambata. Va fi tot alba cu ornamentele negru lucios. Doar ca va fi facelift de S5. Va avea MMI 3G+ de facelift, volanul nou si consola centrala noua. Apoi este posibil sa lucram si la partea din fata sa o facem facelift. Asta ramane de vazut.

Ps: ma mai gandesc daca sa pastrez emblema de S5 sau nu... :))

Se vor schimba tipsurile cu unele duble de S5.

Cred ca o sa se certe intre ele.... Acum erau gemene...

Link către comentariu

Kostas cred ca este alegerea cea mai buna o evacuare custom apropo unde ai dorii sa o faci?

Link către comentariu

Nu te tenteazasa renunti si la DPF pentru un castig la putere sau vrei sa ramana "curata".

Link către comentariu

Evacuarea actuala Milltek ma incanta maxim. Dar dupa facelift la spatele de S5 2012 va trebui sa fac ceva cu tipsurile.

O voi face la TopGear Romania.

DPF ramane pe masina.

Posibil sa schimb doar finalele. Inca nu stiu. Voi face una custom doar sa fie si sa "vad" cum se aude.

Link către comentariu

Vad ca oricite masini va avea Kostas, le va tine jumate/jumate acasa si in service.

Cel putin sa fie in service pe rind, sa ai si tu o masina... ( sint rau, nu ?!)

Oricum o sa te potolesti odata si odata si o sa le folosesti sanatos !!!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!