Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Muaaaaa 70.000 deja!!! Eu nu am facut nici 60.000 si am lust masina inainte sa ti-o iei tu.

Sent from my GT-I9000

Link către comentariu

Si pana la sfarsitul anului viitor sigur fac 100 de mii :)

Maine pe la pranz trec pe la tine pe la servici ;)

Link către comentariu

Kostas : am condus un A6 3.0TDI 240CP, Roman- Chisinau.Superrr motorul, la 300CP nici nu vreau sa-mi imaginez.

Ai o masina superba :wub: si sincer la asa o masina nu stiu daca mai conteaza consumul la cata placere iti ofera la drum.

Drumuri bune,multi km. si fara teribilisti prin preajma :icon_thumright: STIMA

Link către comentariu

Multumesc, da asa este. Motorul este de vis. Abia astept sa vad cum este noul 3.0 TDI biturbo de 313 cai.

Oricum al meu mi se pare cea mai buna alegere pe care o puteam face.

Link către comentariu

Multi o considera cea mai buna alegere, multi altii saliveaza dupa ea :icon_thumleft: :icon_thumleft:

Link către comentariu

f tare masina ta! consumul e de vis...sa ai si performanta maxima si consum mic...eu la gti nu am reusit sa scad la drum lung sub 8,5 in conditii de mers normal (nu batraneste, dar nici la maxim) ...

sa ai parte de ea!

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

la PBN este vreo 750 euro bucata... nu stiu in alte parti.

la mine a fost o combinatie reusita :)

au venit gata echilibrate, rulate 200 de km :)) ... dar le voi echilibra la primavara cand le incalt cu cauciucuri de vara :)

Link către comentariu

am vazut pretul in DE 700EU buc.Sunt superbe,sa le invarti si sa ramana rotunde cat mai mult posibil :emthup:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!