Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

E asa derutant cand vezi doua A5 pe aceeasi pagina la care difera doar anul in titlu post-18-1154460138.gif Dar iti dai seama repede pentru ca la tine sunt 51 de pag in topic laugh.gif

Have fun...ca ai cu ce blah_.gif

Modificat de Mihai.Nechifor
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

bestiala masina! la multi km!

noi, restul, putem avea una la fel...ne vindem masinile si cu toti banii stransi cred ca reusim sa cumparam una..cat poa' sa coste? , nu? :biggrin:

Link către comentariu

deci,dragi "tovarasi si pretini" va rog sa le scoatem toti la vanzare, poate blocam renumitul site pe care se vand masini...sau, asa le zic ei.. :offtopic:

Link către comentariu

sa scoatem toti masinile si sa ne luam un A5? cam drastica masura,nu? plus ca ne-am bate pe ea.

mai bine o reorientare in cariera sau o cerere de adoptie catre un "om de afaceri"

Link către comentariu

ultra :coolpics: . Alaturarea celor doua este foarte tare. Imi place ca sunt foarte apropiate, dar nu identice. Mici detalii, precum bara fata, de S-line vs grila piano black (parca avea o denumire :unsure: ), jantele 18 vs 19, iar pe spate tips-urile, milltek vs OEM. Superbe amandoua, se incadrau perfect in peisaj.

Modificat de George Mihail
Link către comentariu

Da, grila mea e de S5, a lui S-line, a mea este paltinata, a lui negru mat, jantele mele pe 18 si ale lui pe 19. Si este evacuare Milltek nu doar tipsuri. Va avea si el zilele astea.

Pana aici tot acelasi A5 cu acelasi motor...

Link către comentariu

Azi a facut 65.000 km si 2 ani. A iesit din garantie , asta nu e o problema. Masina merge prea bine.

Nu mai facem nimic acum. Asteptam sa apara faceliftul pe piata la vanzare ;)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!