Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

new... in curand niste poze in locatii superbe cu sora ei geamana ;)

IMG_0478.jpg

IMG_0482.jpg

Link către comentariu
the_punkreas2003

Tre' sa dati cate 1 leu pt fiecare "big like" pe care il rostiti :)))

Link către comentariu

Ar merge pusi bani la comun si sa mai luati inca o grila de S5 pe care s-o "canibalizati" si sa luati fiecare cate o bucata d-aia cromata verticala pentru a acoperi locul unde-a fost logo-ul S5 ;)

Link către comentariu

Avem deja una pentru asa ceva dar trebuie sa dam bani sa o luam :)

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

Esti sofer din nou? Am vazut masina in trafic ieri. Sincer mi se cam scurgeau balele dupa ea icon_thumright.gif

Link către comentariu

2 saptamani

Hai ca trece repede, mult a fost, putin a ramas... Pe viitor sa pui permisul intr-un seif, incui usa si arunci cheia in mare. :blah:

Modificat de iepumare
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

am fost si eu la garaj si ti-am luat ochelarii ca am vazut ca iai uitat la dyno ;)

Modificat de nadir@boosted.ro
Link către comentariu

In curand niste modificari software majore la bestia alba ;)

Modificat de Kostas
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

ce sa ii faca ce trebuia sa ii faca de mult ;)) ii pune soft REVO!

wellcome ma` bro`

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

@kirkus :)

Bucuresti -- Viena - St Tropez - Milano - Venetia - Budapesta - Bucuresti = 7.1 mediu, 4 persoane, bagaj pana la refuz :)

Frumosase masini, frumos traseu, o intrebare: ati planuit si ati rezervat hotelurile de acasa sau a fost totul spontan?

Link către comentariu

Putere Originala: 240 Bhp

Putere Revo: 310 Bhp

Cuplu original: 500 Nm

Cuplu Revo: 600 Nm

Hehe.

@msclemike - iti recomand sa faci rezervari, chiar si de la o zi la alta, dar de preferat sa cauti oferte. Rar de tot gasesti la receptie preturi bune. Cel putin eu asa am facut mereu. Chiar si pe un traseu similar, dar fara Milano si Venetia.

Link către comentariu

A5 inca nu i-am pus Revo. Dar o voi face in curand.

In schimb A3 este o bestie acum cu Stage 3.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

....

@msclemike - iti recomand sa faci rezervari, chiar si de la o zi la alta, dar de preferat sa cauti oferte. Rar de tot gasesti la receptie preturi bune. Cel putin eu asa am facut mereu. Chiar si pe un traseu similar, dar fara Milano si Venetia.

Multumesc pentru sfat, o sa incerc sa imi fac un program cat mai exact si sa fac rezervarile prin HRS din timp.

P.S. Frumos camionul ;) Scz de offtopic.

Link către comentariu

vazut masina ieri in rond la unirea, cred ca te-ai oprit in parcare la Casa Poporului. frumoasa tare, s-o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!