Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Ii sta bine asa , seara pe Magheru!! :Driver: :blah_:

Link către comentariu

Eu nu dau ture de Magheru :)

Eram in trecere :)

Link către comentariu
  • Administrator
R_a_z_v_a_n

Tu dai pe Dorobanti bre, ce mama ma-sii! :P

Link către comentariu

aseara erai cumva la piata constitutiei alergand pe langa masina?:)) eram la semafor si am vazut un a5 sportback alb cu nr 300 bhp..si un individ alerga pe langa ea si din cand in cand mai lua de volan, masina mergand singura in mare parte :)) ce vroiai sa faci de fapt?:)

Link către comentariu

FAULT!

de maine intra in reparatii.

povestea pe facebook, nu o mai prezint si aici.

legal eu sunt vinovat si 2 luni fara permis pt neacordare de prioritate si 200 lei amenda in 48 de ore

moral e vinovat celalalt pt ca circula cu viteza pe contrasens acrosandu-ma pe mine dar nu se poate dovedi.

in a doua poza se vad urmele masinii lui pe sensul meu de mers.

pata de apa este de la spalatorul de faruri. a sarit furtunul din spalator si a curs.

asa va dati seama unde eram eu si cam unde era el daca m-a lovit pe sensul meu cand ieseam din curte.

el s-a ales cu talon retinut pt ca avea ITP expirat de 3 luni jumate si 300 lei amenda in 48 de ore.

nu era masina lui ci a unui client de la un service unde lucreaza el. iesise cu ea in teste.

asta pt ca nu ramasesem niciodata fara permis.

acum nu stiu daca e normal sa se iasa cu masinile clientilor in teste pe drumurile publice (se intampla peste tot, chiar si eu cer asta cateodata cand ceva mi se pare suspect la masina)

nu stiu nici daca e normal sa mergi cu o masina fara ITP si sa faci accident.

nu stiu daca e normal sa mergi pe contrasens sau serpuit si politia sa nu zica nimic.

eu am martor, el nu are.. ar fi multe.

masina se repara ... intre timp imi iau sofer :)

estimez o dauna de peste 10 mii euro la asigurari :)

de mentionat ca masina mea nu are alte daune decat de suprafata... motorul e ok, masina merge perfect doar ca nu am faruri si bara/grila atarna pe jos. nu se poate merge cu ea asa.

ma bucur ca motorul, radiatoarele sunt in regula.

post-14767-0-75100900-1306973787_thumb.j

post-14767-0-38400600-1306973874_thumb.j

Modificat de Kostas
Link către comentariu

sorry kostas..:(...pacat de masina,dar bine ca esti tu ok..tabla se indreapta...bafta la reparatii!

Link către comentariu

Pacat. O repari si iese ca noua.

Da multe ori si cei mai buni jucatori au nevoie sa priveasca meciul din tribuna.

Doua luni trec repede, depinde si ce varsta are cel care trebuie sa astepte. icon_thumright.gif

Poate chiar aveai nevoie de o mica pauza. Bafta si revenirea in forta pe teren!

Link către comentariu

:blink: e mai rau decat a mea... Oricum o sa dureze ceva cu reparatia...

Cum au zis si colegii, bine ca nu ai patit tu nimic, fierul se indreapta!

Link către comentariu

fuck it kostas, mah daca vrei cunosc eu un preot pentru o sfestanie la masina, ai avut prea mutle ghinioan cu ea. :(

Link către comentariu

Imi pare rau pentru cele intamplate, daca nu ai putut sa-l eviti cred ca a fost bine pus pe "treaba" idiotul ala. Ce id ai pe Facebook sa citesc si eu mai multe?

Modificat de b 50 ppx
Link către comentariu

imi pare tare rau de masina, dar cel mai important lucru e ca tu esti bine. fierul se rezolva. o sa urmaresc in continure evolutia masini tale si dai inainte cu tupeu.

Link către comentariu

nu spun ca sunt nevinovat

in instanta vreau culpa comuna

Link către comentariu

Stai linistit ca eu am luat amenda 580RON si 8 puncte ca nu aveam farurile aprinse si nu aveam talonul la mine..fusese o zi nefasta pt ca plouase si nu mersese treaba cu radaru.. Imi pare rau pt incidentul tau,sper ca cele 2 luni de asteptare sa fie usoare..

Link către comentariu

Esti ghinionist convins, buna treaba cu preotul. Lasa ca se repara.

Link către comentariu

oooof Costica.... intru si eu ca omu` pe fesbuci "dimineata" si ce vad... vaca pe platforma...insanatosire grabnica, sa fie mai mare si mai frumoasa ca inainte (rs5) :icon_thumleft:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!