Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

cred ca am gasit o solutie pt pragurile alea :)

ar mai merge sa-i schimbi ornamentele de lemn :P

Link către comentariu

Gasesc o solutie ;)

Ornamentele din interior daca le schimb nu se vor mai asorta cu pielea maro :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Foarte frumos spatele, bara pe fata + grila de s-line sunt oem, asa de s, rs deja esti in alta categorie, multa bafta in continuare la modificari.

Link către comentariu

daca va avea vreodata bara de S sau RS oricum nu va scrie S sau RS pe ea :) Vor fi clean look tot timpul.

Link către comentariu

Mi-au venit pragurile de S-Line :)

Le duc la PBN astazi sa le vopseasca si apoi sa le si monteze pe masina tot ei.

IMG_0378.jpg

IMG_0382.jpg

Modificat de Kostas
Link către comentariu

willi are suspensii sport? ca e cam "trantit" pe burta :D cum face fata gropilor? :))

Modificat de corad0
Link către comentariu

Willy: da niste schiuri mai potrivite nu ai gasit? Nu vezi ce labute mici am? :))

On: GJ, astept transmisiunea in direct!

Link către comentariu

Le-am dus la Porsche Nord sa le vopseasca si maine la pranz ma duc la ei sa mi le monteze pe masina. Cred ca sunt deja vopsite la ora asta. :)

Link către comentariu

Cate 2 gauri in praguri si puse clemele originale in care se prind ornamentele si se si lipesc de prag cu banda adeziva.

Am facut-o la PBN chiar daca ma costa mai putin s-o fac eu acasa... dar nu iesea ca un S-Line veritabil :) , oricum pretul a fost extrem de mic.

@Teff, o pregatim pentru evenimentul din luna Mai :P, poate si un mic update de soft :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Se incadreaza la fix!

De-abia astept sa o vad la expo,poate reusesc sa o vad si pana atunci,ca de mult incerc sa ajung la intalniri dar nu prea am cum duminica :(

Bafta!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!