Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Da, lipseste emblema cu cerculetele din spate. Haionul a fost vopsit si a trebuit data jos emblema. Mi-au comandat alta noua. Ma mai gandesc daca o pun sau nu.

Si cea din fata cu quattro lipseste... din alte motive :))

Cred ca luna viitoare urmeaza fata de S-Line sau S5.

Curand imi voi comanda si un spoiler cu ornament de S5 si tipsuri duble Milltek.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Tipsurile actuale sunt Milltek, am tobele finale schimbate.

da.. este un impuls :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Genul acelas nu intra la mine... Sunt prea lungi. Prefer pe cele duble de S5 :)

S5 acela de la PBN care l-am avut ma face sa imi doresc iar.

Mai urmeaza si jantele de RS6 pe 19 in primavara.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Mie imi place mult cum arata spatele fara emblema :D

In schimb nu va inteleg de ce va place sa puneti pe A4/5/6 grile fata de S4/5/6, mi se pare acelasi "cocalarism" gen "M3" sub inscriptia "320d" sau "GTI" pe 1.9 tdi.. in fine, fiecare cu conceptiile sale.

Oricum masina este superba, in locul tau as opta fara a sta prea mult pe ganduri pentru bara fata S-line.

Modificat de opkbv
Link către comentariu

opkbv nu vreau sa ma intelegi gresit sau ca o spun cu rautate... spuneai ca nu accepti grila de S-line dar accepti bara? Am vazut masina in seara asta si spatele in forma actuala e ce trebuie. As renunta la ideea de tipsuri duble. Asa e mai clean si oarecum mai pentru "cunoscatori". Las-o asa sa se vada ca nu te dai drept S5 dar totusi ai pus pasiune sa o faci sa arate bine.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

@opkbv, grila fata de S5 este mai pronuntata fata de cea de S-Line. Pe ea va scrie QUATTRO, exact ce scrie si acum chiar daca va fi de S5 sau S-Line. Unde ti se pare tie ca e ceva cocalaresc aici ?

@Circoloco... nu am vazut tipsurile duble de la Milltek decat in poze... Voi comanda sigur un set si apoi vad eu daca le montez sau nu . Sa fie acolo, cine stie ce poti face cu ele pe viitor :)

Link către comentariu

Da s-a reparat... ce imi place cand vad acum Speed to low sau... Automatic Brake Assist ON :)

Link către comentariu

in sfarsit ti-a venit "iubita" acasa :) ai grija de ea! are un fund sexi....ai dat-o la doctori buni ;)

Modificat de corad0
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!