Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

the_punkreas2003

Tot raul spre bine, o sa ai cur sexy de-acum incolo :))

@Sharanel: relaxeaza-te, bea o bere, nu te mai agita.

Link către comentariu

Kostas e cosmarul asigurarilor ?:)) Nu il stiti pe TIR :)) vezi ca inca astept motorul :) vedem cum facem ;) cand e intalnirea din iarna ?!

Link către comentariu
  • Administrator

Kostas, imi pare rau pt tine, dar stiu ca nu a fost vina ta, cosul de gunoi a traversat in fuga si fara sa se asigure .... :blah:

Link către comentariu

@Marius, cosul n-a vrut sa vorbeasca cu mine dupa incindent. A plecat de la locul faptei cu o masina de la REBU.

@Catalin, joi vedem noi ce facem, cum pierdem vremea prin oras, poate dam o tura cu A7, evident daca vrea GuessWho. :)

@the_punkreas2003, o sa iti placa spatele meu :)) ai vrea sa il atingi :)

Link către comentariu

Urata lovitura , exact asa era sa patesc si eu acum vreo o luna . M-am intors cu frana de mana vreo 160 de grade si m-am oprit la cativa cm de un garaj .. daca o loveam pateam exact ca tine . Las' ca se repara :) e bine cand ai CASCO , nu ?

post-24988-0-00446800-1294181685_thumb.j

Link către comentariu
the_punkreas2003

Incepe sa se depuna shaorma cred :)) o sa fie mai mare :))

Link către comentariu

Masina e la PBN pentru constatare dauna.

Intre timp am luat de la ei noul Passat B7, 1.6 TDI in teste. Excelent motor in oras. Nu prea are ea demaraj dar consuma foarte putin. Sunt incantat de ea. 7 consum in oras e bine :)

Am ramas impresionat de acest motor. Interiorul nu prea ma da pe spate deloc, prea mult plastic obosit. In rest e draguta masina.

O duc inapoi astazi si imi iau A5 pana imi aduc piesele la ea.

Link către comentariu

Damn guys, amandoi in aceiasi luna va-ti lovit ? :blink:

Imi pare rau pt tine si pt TEFF.

Insanatosirie grabnica si sa te revedem din nou pe strazi :Driver:

(...)

Intre timp am luat de la ei noul Passat B7, 1.6 TDI in teste.

(...)

Privind partea buna a lucrurilor, macar la intalnirea de iarna vei putea furniza ceva feedback despre noul Passat si noul 1.6 TDI :D

Link către comentariu

io cred ca TEFF si Kostas vor sa faca "brand awareness" cu nick-urile lor pe spinarea bietelor masini !!!! :)) :)) :))

Kostas e mai avansat ..s-a bagat la sporturi nobile: cricket sau golf cu cosurile de gunoi - "fund"(aka BACK) de Audi pe post de crosa :))

Modificat de sorinsab
Link către comentariu

Cum ziceam de dauna mea...

Necesar inlocuit:

Stop stanga pe haion spart

Suport stanga bara spate spart

Suport stanga bara spate mic sub stop spart

Aerisire aripa stanga spate, sparta

Legatura inferioara tabla aripa stanga spate, strivita

Suport plastic interior stanga pentru amplificator spart

Burete izolatie rupt

Ochelar stop stanga+dublura , cutate, desfacute din sudura

Aripa stanga spate, cute+deformatii pe suprafete foarte extinse si in mai multe zone

Acoperitor plastic broasca capota spate, spart

Link către comentariu

imi pare rau pt incident, dar e foarte frumoasa masina. sa o stapanesti sanatos :icon_thumright:

Modificat de al3xandru1228
Link către comentariu

multumesc

curand va primi si ea ceva frumos... alcantara maro pe stalpi, plafon si fetele de usi.

PS: Azi i-am vazut culoarea ei naturala, alb imaculat :)) Devenise un cacaniu cu gri si cu alb spurcat de Bucuresti combinat cu jegul de pe jos.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

imi pare rau pt incident, dar e foarte frumoasa masina. sa o stapanesti sanatos :icon_thumright:

:lol: Era vrei sa spui. :blah_:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!