Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

in sfarsit dupa 23532534523 de ani ai scos-o din service. Bine ca s-a terminat totul si acum te bucuri de ea. Un soft ceva?

Link către comentariu

bine ca ai scos-o , nu cred ca mai aveai rabdare!

610?=cuplu de "camion" :)

sa ai grija de ea

Link către comentariu

:)) Cu 0 nu, dar cu 130 da! :D

Kostas, sa ai grija de ea de acum inainte si sunt sigur ca o sa-ti aduca un mare zambet pe buze; cam asa: :icon_cool: :lol: Multi km fara evenimente! :P

Link către comentariu

Tu chiar vrei sa ne superi cu consumul ala...ufff. Functiona pe cartofi de la Mc?

Link către comentariu
consum de 3.0 TDI :huh:

E normal sa te lauzi cu ea , cind aproape uitasesi cum arata ... bine ca ti-au dat-o, dar revenind la cele doua poze, cind masina sta ( poza a doua ) consumul nu este afisat in l/h ?! sau vrei sa ne pacalesti ?!

Link către comentariu

Nu,ii arata consumul pe ultima distanta parcursa :huh: l/100 km

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu
cind masina sta ( poza a doua ) consumul nu este afisat in l/h ?! sau vrei sa ne pacalesti ?!

La Audi computerul de bord nu indică consumul pentru staționare

Link către comentariu

Mi se pare un consum excelent. Dar probabil ca ai mers lejer, fara "abuzuri"... ;)

Link către comentariu

Nu imi dau seama acum daca arata si cand stau pe loc dar consumul din poze este cat se poate de real. Am facut cateva "abuzuri" dar nimic violent. In Bucuresti imi ia 12 mediu si afara 7. Seara in Bucuresti am 9-10.

Sunt curios sa vad cum se comporta dupa soft.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Am vazut-o mai devreme la Dragos Voinea. Presupun ca de azi are cei 300 BHP de pe numar, nu? :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Presupun ca de azi are cei 300 BHP de pe numar, nu? :biggrin:

Eu stiam ca inca nu este pregatit un soft... Sau este o surpriza? :P

Link către comentariu

Astazi s-au facut cateva teste.

Softul este gata insa nu este inca pus pe masina; mai dureaza cateva zile. :))

Link către comentariu

Nu fac alte modificari la masina. Nu mai am ce sa ii pun.

Soft si atat.

Link către comentariu
the_punkreas2003

Pai cum nu? :D Spinner-e la jante si on sistem hidraulic de nigga :D Si obligatoriu 20 de cruci/cm2 in parbriz :D

LE: ceva de genul asta :D Si apoi sa te duci la spalatorie sa le spui ca vrei interior/exterior :)))))))

post-41053-1281166763_thumb.jpg

Modificat de the_punkreas2003
Link către comentariu

si sa nu uitam de inscriptiile aferente de pe portbagaj: 1.6 V6 Turbo AMG RS ///M Diesel

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!