Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

S#!t!!!

Si eu care ma ofticam ca mi-a zgariat cineva masina cu cheia (cuiul...). Mi-a trecut brusc.

Imi pare rau pentru ce ai patit. Putem veni cu flori si portocale la "spital"? ;)

Asteptare usoara!

Link către comentariu

Da sigur :)

Masina este desfacuta la Porsche Aviatiei. Se schimba totul din fata motorului pana la bara. Adica tot botul :)

Link către comentariu

Aia deja nu mai e botox! E chirurgie plastica! It can be addicteve. :)

Link către comentariu

Costi, imi pare rau de cele intamplate dar tot raul spre bine :)

Sincer dupa 2-3 sapt. de stat cu ea in service as mai sta in 2 zile pline sa verific franele cap-coada sa nu mai am astfel de surprize - parerea mea. :)

Link către comentariu

Fata de RS5 se potriveste asa direct? Nu are aripile mai umflate? :)

Eu as merge pe varianta S5, e mai light :)

Link către comentariu

Din cate stiu eu se potriveste si S5 si RS5. Personal imi place mai mult grila de S5.

Am intrebat la dealer si au zis ca e ok.

Link către comentariu

Botul de S5 este mai ok pentru motorul tau, Costi, RS5-ul e prea agresiv.

Modificat de GtSport
Link către comentariu

bara de rs5 nu se potriveste direct, pentru ca are alte prinderi :vaidecapulmeu:

in plus, ar trebui sa renunti la proiectoare si este foarte posibil sa nu mearga nici cu aripile, pentru ca sunt altfel la rs5.

eu as merge pe s5 varianta din pachetul black optic, mai ales ca ai masina alba

Link către comentariu

am vazut masina la PBA era sub prelata in parcare...nu ma asteptam sa fie tocmai a ta

Modificat de House M.D.
Link către comentariu

Era singura sub prelata :(

Cica asa trebuie la masinile astea scumpe :P

Modificat de Kostas
Link către comentariu

sau poate au lovit-o si prin spate cand au bagat-o in parcare si nu vroiau sa vezi tu :P

Link către comentariu

Se poate si asta. Cred ca au scos-o dupa ce au demontat tot botul. Si acum o sa ii schimbe si spatele :P

Link către comentariu

S5 sportback quattro.

post-69270-1277277457_thumb.jpg

post-69270-1277277627_thumb.jpg

Modificat de octavian79
Link către comentariu

Nu stiu de ce, dar am o vaga presimtire ca stiau toti cei care au postat pe acest topic cam cum arata S5 sportback.... :icon_cool:

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

S-a vindecat tancul? tare as vrea sa il vad si eu intr-o seara la Casa Poporului saptamana asta ca tot sunt si eu cu masina in bucuresti

Link către comentariu

Tancul nu stiu. Are cineva tanc pe forum ? Masina in schimb nu s-a reparat. Asteapta sa ii vina piesele din Germania. Deh... e greu cu asigurarile in Romania.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!