Jump to content

2010 Audi A5 Sportback Quattro


Kostas

Postare recomandată

Depinde si de care banda dublu adeziva, foarte buna e cea de la 3M :cool:

Link către comentariu

Foarte bine arata masina! Ma bucur ca ai renuntat la inscriptionare :icon_thumright:.

Sa o conduci sanatos!

Link către comentariu

Thank you Rex,

Zilele astea o duc la PBN pentru inlocuit bara fata. Am dat dauna totala unui caine aseara. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

norocul tau ca nu a luat vreun radiator amintire cainele. pacat, daca a murit catelul :tomato:, ca el sigur nu are casco

Link către comentariu

Nu pot sa nu observ consumul tau....cred ca am un 4.2TDI sub capota si nu stiu...

Chiar ieri am vazut inca un exemplar identic in Bucuresti, insa cu numere de Germania.

Link către comentariu

kirkus, am vazut si eu unul alb prin Bucuresti, cu numere de Germania. Dar ala avea jante pe 16, 2.0t, nu avea nici macar DRL cu led, nici led-uri la stopuri. Niste frane mici. Era cheala cheala masina

Link către comentariu

Da am avzut-o si eu pe aceea. Era cam ghena. Pacat de motorizarea aia.

Link către comentariu

te-am vazut acum 10-15 min in curte la PBN, din pacate ma cam grabeam :)

need help ?:P

Link către comentariu

Da am fost acolo. Am fost sa preiau un leasing la un A3 2.0 TFSI. 2 usi, albastru de S3. DSG... va urma si prezentarea pe forum. cu multe upgrade-uri :vaidecapulmeu: ... doar e TFSI :blink:

Link către comentariu

Te-am vazut azi dimineata in curte la PBN, eram cu golfuletul si am trecut unul pe langa altul, dar pana m-am prins cine era nu am mai apucat sa salut! Era tata la volan.

Link către comentariu

si eu te-am vazut :D

si am vazut si a3-ul sprintblue ... sa le stapanesti sanatos

Link către comentariu

Multumesc. Deja am luat intercooler de S3 pt ea. Il am acasa. Zilele astea ma apuc de upgrade-uri la A3. Voi face un topic separat pt ea.

@micnea, mi-e greu sa ii observ pe toti in jurul meu.

Link către comentariu

Dar unde iti este grila din bara de la proiector? Ca mi s-a parut ca nu o ai!

Link către comentariu

A lasat-o pe strada in memoria lui Grivei :rolleyes:

Link către comentariu

Mda... am avut un incident cu un caine. Bara noua , grila proiector, grila centrala sunt la PBA. Trebuie sa merg sa le montez.

Link către comentariu

tuning mioritic, doar la noi lovesti animale pe autostrada/sosea europeana :(

Link către comentariu
the_punkreas2003

Shhh, eu am imprastiat un cal :) Norocul meu ca am supravietuit calului :) Altfel nu va mai cunosteam. Si un si mai mare noroc ca nu eram cu Golful, nu il aveam atunci :)

Drive safe!

Modificat de the_punkreas2003
Link către comentariu

Nu este fier, este plastic :))

Am preferat sa dau peste caine decat sa trag stanga sau dreapta si sa dau de altele... multi pomi pe marginea drumului.

Link către comentariu

ai mai fi putut incerca o manevra: FRANAA!! tu ai dat full throtle peste caine :))

Link către comentariu

Am pus frana... dar usor :)) ca sa nu omor cainele .

ANX zice ca l-a vazut si ca traia.

Eu nu am apucat.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!