Jump to content

Golf mk3 GT Special `93


GTI_85

Postare recomandată

felicitari pt masinuta. in fieare zi trec pe langa ea si o admir ce frumoasa e!

Link către comentariu
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTI_85

    47

  • mabial

    9

  • SAurelian

    6

  • ovidiu89

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

O vad destul de des live si ma bucur ca ai reusit sa o "menti" asa de frumoasa :Driver: . Keep It Clean !

Modificat de bobbycvi
Link către comentariu

O masina foarte frumoasa! Imi plac foarte mult jantele si farurile. Fiind si GT are un look aparte.

Sa o conduci sanatos!

P.S. PUNE POZE!

Modificat de rex
Link către comentariu

Revin cu poze, unele mai vechi, altele mai recente...chiar daca unii le-ati vazut (colegii din Cluj :P )...sper sa va placa, desi unele sunt doar niste banale poze, in diferite circumstante : prima zapada, un sticker din luneta (pe care l-am lepadat recent), ruland in tunel pe autostrada, o tentativa de tuning virtual, "un golf" la 1800m....etc.

th_DSC_1107.jpg th_DSC_1096.jpg th_DSC_0082.jpg th_DSC_0079.jpg th_DSC_0083.jpg th_DSC_0091.jpg th_DSC_0138.jpg th_DSC_0030.jpg th_DSCF8932.jpg th_DSCF8929.jpg th_DSCF0496AlignedV1.jpg th_DSCF0482.jpg th_DSCF0469.jpg th_DSCF0422.jpg th_DSCF0420.jpg th_DSCF0419.jpg th_DSCF0418.jpg th_DSCF0370.jpg th_DSCF0369.jpg th_DSCF0084.jpg th_15122009314.jpg th_GT_SpecialGTSVIRTUAL.jpg

Link către comentariu

foarte bune poze..cea intre cele 2 mk-uri rosii imi place ce-l mai mult :P

Link către comentariu

Frumoasa masina ai...investitii cu gust,multa pasiune ptr masina...sa o stapanesti sanatos in continuare fara incidente :rolleyes:

Link către comentariu

Se vede ca e intretinuta si interiorul e ca si nou. Ai o masina frumosa si sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

Masina e foarte frumoasa. Felicitari pt bun gust.

Sa o conduci cu placere.

PS: sper si eu la un set de poze.(contracost binenteles);)

Link către comentariu
contracost binenteles

acum la promotie, gratis ! :( Timp sa fie si vreme buna! ...sa se mai termine cu vremea asta urata...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Nu cred ca mai are rost sa specific inca o data cat de bine intretinuta si frumoasa este masina. De asemenea vreau sa te felicit inca o data pentru imbunatatirile aduse. Keep up the good work !

Pana una alta vreau sa stii ca poza asta : http://i272.photobucket.com/albums/jj191/c...graphy/0007.jpg

este prezenta pe desktop-ul telefonului meu de ceva timp . :X

Link către comentariu
  • 1 month later...
Andrei Cojocar

Salut.

Felicitati pentru masina, felicitati pentru poze. Nu am cuvinte ti-am vizuzlizat toate pozele si imi pare rau ca nu mai sunt. Masinuta e foarte bine intretinuta si meriti MIIIII DE FELICITARI.

Pentru poze as avea niste sugesti, daca nu te superi, in sensul ca poate ar trebui sa incerci sa-i dai la poza o dinamica. Unele au ceva ceva. Bun, acum nu toate trebuie sa aiba. Incearca sa pui pe cineva sa-ti conduca masina iar tu sa faci poze.....

Oricum e foarte bine si asa. AAA incearca sa le trimiti la VW niste poze poate te iau in echipa lor:D

MULT SUCCES LA IMBUNATATIRI si sa ai grija de ia cum ai avut pana acum ca o faci bine.

Link către comentariu

imi place stil oem, cat despre poze, mana de profesionist care pune ff mult in valoare masina. stima si RE5PECT pentru tine si mk3-ul tau.

Link către comentariu

Multumesc , baieti ! ....iar despre poze, cam atat pot sa va ofer deocamdata. Timpul mi-e destul de limitat (ultimu` an, licenta, rezidentiat...) , plus ca golfuletul a fost parcat de ceva vreme, lasand mai mult timp si atentie "surorii" mai mici pe 2 roti motorbike2.gif. Imi propun de multa vreme sa fac niste poze cu adevarat dinamice, dar am amanat de mai multe ori, pentru ca au fost alte evenimente pe lista de prioritati. La toamna sper ca va veni`gazu` si la noi :blink:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumoase, domne! Nu stii ce sa alegi! Bine, eu acum, subiectiv fiind, ma uit la cel in 4 usi: e albastru, e in 4 usi si are si jantele asemanatoare cu ale mele. In alta ordine de idei, felicitari pentru bolid! Si pentru talentul fotografic!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!