Jump to content

Masina cu vechime pe forum, proprietar nou


kirkus

Postare recomandată

Sunt deja in pat. Te sun maine Ionut.

O sa fac topic pentru frane. Dar mi-ar trebui 5 perechi sa satisfac cererea.

Link către comentariu

Sa inteleg ca masina lui Calin te-a fascinat si te-ai gandit sa grabesti putin lucrurile, prin vanzarea anumitor piese? :) Sper sa iti indeplinesti dorintele cat mai repede

Link către comentariu

Nu neaparat ca m-a fascinat, insa consider ca e timpul sa iau altceva. Ramane sa se alinieze planetele si cu vanzarea masinii. Daca o sa fie bataie pe ea asa cum e pe piese va fi perfect :)

Pana atunci, motorina sa fie

Link către comentariu

Suspensia a ajuns la Radu Marcel. Incet, incet ne apropiem de stock :)

Ca planuri urmeaza scoaterea softului, montarea turbinei oem. Dupa mai vedem

Link către comentariu
the_punkreas2003

Pai nu trebuie sa spui nimic, stiu eu ce si cum sa fac :)))) Vine caldura si am nevoie de anvelopele alea de vara.

Link către comentariu

Downgrade-urile aproape s-au terminat.

Am batut palma pentru mai toate piesele importante.

Raman mici accesorii.

Deja incep sa am remuscari, dar mi-am propus sa-mi iau o masina mai noua...oscilez intre benzina si diesel CR. Momentan nu am in vedere decat grupul VAG :D

Link către comentariu

Am inceput sa sap in curte dupa petrol.... Momentan nimic in afara de vechiul rezervor de pacura :))))

Link către comentariu

Ia-ti un GTI,n-ai cum sa dai gres ;)

LE:Nici nu scriem toti in acelasi timp :))

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Nu inteleg de ce tinzi spre CR. Am un 2.0TDI CR (140cp) in familie si nu as renunta la BKD pentru motorul ala. Nu am nimic impotriva lui, dar nici nu mi se pare ca e mare minune fata de BKD. E mai silentios la relanti si consuma putintel (dar si Golful meu consuma cu lingurita :)) ).

Link către comentariu

Dupa cum ziceam...imi lipseste pompa

Ioana, ti-am spus pe PM ofurile mele :)

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Da, m-au surprins si sincer nu vreau sa cred ca e adevarat :)) Trebuie sa-ti arat masinuta mea, sa vezi ca se poate si altfel :)

Link către comentariu

Mai, tu vrei sa mi-o vinzi! :P

Totusi as incerca si altceva...plus ca prefer sa fiu la o generatie distanta de cea curenta, avand in vedere ca va iesi in curand G7-le

Link către comentariu

Nu, nu acum :)) Asta e sezonul de fun :D Dar nu pot sa accept sa ramai cu parerea si cu ofurile alea.

Link către comentariu

:)) il mai luati si la misto dupa ce i-ati lasat masina in fundu gol.

Ps: glumesc

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!