Jump to content

Masina cu vechime pe forum, proprietar nou


kirkus

Postare recomandată

the_punkreas2003

Se da ordonanta de urgenta cu amanarea taxei pt masinile inmatriculate inainte de 2007. Probabil se va plati incepand cu 1 ianuarie 2013 dar pana atunci trec alegerile si cine stie ce noua formula se va adopta :)

Link către comentariu

la cum arata masina ta....si cum a fost intretinuta si upgradata ...sigur o sa gasesti pe cineva care o sa aprecieze....consum mic + frane R32 asta e numai un amanunt :)

succes

Link către comentariu

Bai Caplan, hai la Hungaroring lasa prostiile! Pentru ce ai B14-ele ala si franele?

PS: Daca da Divinitatea si vinzi chioscu' sper ca TSI/TFSI ai in vizor.

Modificat de GtSport
Link către comentariu

Mai Melcule, ma gandesc si la tsi/tfsi si la buzunar. Ma uit chiar si peste gard la concurenta cu tractiune spate...

Oricum, vreau sa trec de la PD, chiar daca merge impecabil.

O sa imi lipseasca clar optiunile de pe ea, insa vin ele altele :D

Asa ca cine stie pe cineva interesat de Plus...let me know

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Tractiune spate...hmmm, suna tare bine.

Atata timp cat nu iei ceva cu tractiune balegoasa esti in regula.

Cu Hringul ceva?

Modificat de GtSport
Link către comentariu

Nu cred ca ma bag. O sa am de dat diferenta la masina (da, eu tot sper ca piata se va normaliza si o voi vinde :) )

Mai ales ca unt dispus sa o dau chiar la oferta :)

Link către comentariu

Masina se comporta impecabil si la trmperaturi de pescuit la copca :)

In plus ne apropiem si de o alta cifra rotunda.

d5e95503-c0f2-748a.jpg

Link către comentariu

Nu cred ca ma bag. O sa am de dat diferenta la masina (da, eu tot sper ca piata se va normaliza si o voi vinde :) )

Mai ales ca unt dispus sa o dau chiar la oferta :)

ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se intample!!! :)

Link către comentariu
the_punkreas2003

Nuuuuu, nu depasi 100k km :(( O sa fie tare urat cu 6 cifre la km, eu am intrat in depresie!!! :D Not!

Link către comentariu

In ritmul in care merg in ultimul timp o sa dureze ceva pana sa fac 1000km :)

Poate o dau la 99.999

Pana atunci vreau sa fac in asa fel incat sa ii montez pragurile GTI style (cele de pe Jetta GLI US)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Saptamana viitoare voi monta pragurile de Jetta GLI. Finally!

Indoitura mica din pragul drept am scos-o astazi la Metalotehnica cu ventuze si mare arta, eliminand micul spatiu ce ar fi ramas intre pragul de plastic si cel al masinii.

Link către comentariu

Acum totul are sens, ce cautai tu la PBN. Sa le stapanesti sanatos. O faci numai buna de vanzare :emthup:

Link către comentariu

Abia astept sa vad cum arata cu pragurile de GLI :D . Aduc la noi la reprezentanta si piese de U.S. ?

Link către comentariu

Uitandu-ma pe geam cred ca aman montatul pragurilor :))

Sper sa nu dezapezesc alta masina cand plec de la birou

Link către comentariu

Dupa ce am dezapezit o ora si am impins 5 oameni la ea inca o ora, masina a ajuns sa se odihneasca intr-un subteran

bc19bf6f-6efc-14a0.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Si eu sunt curios :)

Dar la cum e afara mai astept. Daca e ca azi, le pun pe masina week-endul viitor.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!