Jump to content

Masina cu vechime pe forum, proprietar nou


kirkus

Postare recomandată

Pai ar fi pacat sa nu pui daca tot schimbi parbrizul. Din cate am inteles pretul nu difera foarte mult, nu stiu daca senzorul vine pe parbriz sau se ia separat. Oricum, merita incercat!

Link către comentariu

Imi pare rau sa aud :( dar lasa, acum sigur o sa iti pui senzor de ploaie si cine stie ce alta oportunitate mai gasesti :D sper sa rezolvi cat mai repede!

Link către comentariu

Pretul parbrizului la reprezentanta nu difera la unul fara sau la unul cu senzor.

Link către comentariu

Sa vad daca ma lasa Casco sa fac parbrizul la reprezentanta sau nu si cum imi pot pune cei de acolo parbrizul cu senzor. Nu ma pricep la decontarile necesare...

Daca nu, ma descurc eu la Ager.

Link către comentariu

Hai, recunoaste ca l-ai spart singur ca sa montam senzorul de ploaie si lumina.

Link către comentariu

Cristi,

Da-mi, te rog, schemele pt oglinda pre si post facelif. Cred ca am nevoie de unele chestii :)

Link către comentariu

Mda, insa dauna asta la pbn o sa fie cat prima casco :))

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Cristi,

Da-mi, te rog, schemele pt oglinda pre si post facelif. Cred ca am nevoie de unele chestii :)

MAine cand ajung acasa, acum sunt la munca.

Si din ce ani le vrei ?

Link către comentariu

Salut! PM-ul e full de aceea scriu aici

De curand m-a lovit ideea de a face un upgrade la turbina si anume de a trece la vnt 20, asa cum ai procedat si tu. Din cate am vazut, te-ai declarat destul de multumit de surplusul adus de noua turbina...crezi ca ai putea sa-mi faci o demonstratie cu masina ta pt a-mi face o idee mai precisa a ce inseamna aceasta schimbare??

Link către comentariu

2006, 2009 si 2010.

Am gasit 2 coduri diferite la pre facelift

5M0857511B 2006

5M0857511B 2009

5M0857511C 2010

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!