Jump to content

Masina cu vechime pe forum, proprietar nou


kirkus

Postare recomandată

Bravo! Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Poate te vedem pe un circuit la anul: frane bune ai, suspensie ai, putere ai. :icon_thumright:

Modificat de Andrei JSE
Link către comentariu

Te-au avansat? :P Sa nu te mai gandesti sa o dai si multi km de acum. Stai bine la toate capitolele. Toata lauda pentru cum ai luat-o si cum e acum ;)

Link către comentariu

Multumesc de urari. De-abia astept sa vad cum se comporta.

Silviu, mai ca am ajutat la desfacerea masinii tale :) Ai avut noroc cu surubul ala pana la urma ;)

Link către comentariu

In sfarsit e gata! Deabia astept test drive-ul. :D

Asta da modificare! :Driver:

Felicitari!!! :cheers:

Link către comentariu

Ce avem noi aici?

Dar vaaaai,arcuri bizonice :))

Felicitari pt upgrade!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Culoarea nu-ti spune nimic ?:)

Albastru-galben - Bilstein

Mov-galben - Kw

Ie Bilstein B14 bre. :))

Link către comentariu

Spuse teo luand o gura de cafea :D Test drive luni...astazi o sa fie gata masina.

Dar bine spune...suspensie bizonica Bilstein B14

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Ai un bec ars :blah_: Nu e bine.

Felicitari pentru suspensie!

Link către comentariu

Am pus mana pe suspensiile tale... sunt mai tari decat kw v2 setate la max :))

Link către comentariu

Si eu patesc la fel cu ledurile, dar daca sting pozitiile si le reaprind dispare

Link către comentariu

Am dat o tura cu noua suspensie. E de vis si nu e tare cum ma asteptam. La o prima impresie e mai confortabila decat stock :D

Later edit

Am schimbat si roata de bicicleta (rezerva) si mi-am dat seama mai bine ce ii poate pielea suspensiei.

Merita 100%!

Imi mentin parerea ca e mai confortabila decat ce era pe masina ( deh..amortizoarele spate nu mai reveneau dupa apasare :)) )

Masina e mult mai inchegata. Sa o testeze si Teo luni sa avem si parerea dresorului :D

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Bravo! Aia da realizare! Ma bucur ca ai reusit sa o montezi. Ce suspensie aveai stock, de e B14 mai confortabila :lol: ? Intr-adevar, amortizoarele sunt foarte rafinate, dar arcurile ar trebui sa te chinuie un pic :blah: E bine ca esti multumit si iti depaseste asteptarile... acu' trebuie musai sa vedem un plus pe circuit, ca e pacat de asa suspensie sa-si faca veacul prin Bucuresti

Link către comentariu

Foarte tare. Si jantele parca sunt mai frumoase acum. Mi-ar placea o tura :P

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!