Jump to content

Masina cu vechime pe forum, proprietar nou


kirkus

Postare recomandată

Felicitari ca ai intregit colectia de piese necesare upgrade-ului. Sa te bucuri de ele din placere nu necesitate :)

Link către comentariu
the_punkreas2003

:)) Nu nu, iti spun din experienta cu S3-ul :D

Link către comentariu

Eu zic ca sunt ok, pentru uzul de zi cu zi, chiar nu scartaie foarte tare, as spune ca scartaie mai putin decat niste No-name-uri !!!

Merita incercate, o sa ai un zambet tot timpul cand franezi

Link către comentariu

Ei mama....altii au diametru la discurile de frana cat am eu la jante cu anvelope...:D!

Modificat de sebip
Link către comentariu

Astazi am observat cu tristete ca mi-au disparut capacele bbs de la ventile.

Ce oameni...

Link către comentariu
the_punkreas2003

NU MERITA sa pui brizbriz-uri d-astea, ramai fara ele ... din pacate!

Link către comentariu

Asa le avea masina de cand a luat Dragos jantele astea. Pacat ca sunt astfel de oameni...

Link către comentariu

Si ca sa crezi:

c1e6a210-f7a3-6152.jpg

Si da, totul functioneaza :D

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Super, zi si tu un pret si de unde ai luat panoul de comanda.

Link către comentariu
the_punkreas2003

George, hai ca-ti mai dau eu niste idei. Pune-le in practica si dup-aia vedem, poate iti cumpar masina. Evident dupa ce negociez vreo 2000 de euro in jos, ca e criza :)))) Good job :icon_thumright:

Link către comentariu

clar! Bravoo e frumoasa .

E mai practica ca cea veche ? sau ai schimbat-o doar pentru aspect.

Link către comentariu

Grila trebuie inlocuita cu cea de g6+

Da domnu' doctor, negociem :P

Link către comentariu
the_punkreas2003

Nu negociez cu tine ca iesi in pierdere :)) O cafea ceva maine? Stiu eu ca ai de dat o cafea :D

Link către comentariu

Vlad, e vorba doar de integrarea cu rns-ul si de renuntarea la afisarea temperaturilor pe consola centrala. Asa voi putea schimba leduripe din bord cu unele albe fara sa ma gandesc ce fac cu lumina albastra de la climatronic.

Domnu' doctor, maine sunt prins cu o nunta in familie. Poate bem cafeluta duminica.

Link către comentariu
the_punkreas2003

Duminica pana in ora 12 daca poti ca dup-aia plec. Dar avand in vedere ca ai nunta cred ca o sa dormi destul de mult. Ma suni oricum :D

Link către comentariu

Nu te lasi, nu te lasi, vad !!! Eu zic sa o tii pt tine, ai facut prea multe la ea acum si sa faci o aroganta sa pui si DSG-ul daca doresti.Masina este completa si complexa, eu zic ca nu prea merita sa o dai ! Tu stii cel mai bine cat te-ai chinuit, cautat si facut la ea ;)

Link către comentariu

Asa e...am facut si eu un calcul si nu cred ca o voi da prea curand :)

Ar fi aroganta maxima sa ii pun DSG.

M-am tot gandit la conversie si inca nu am eliminat optiunea. Gandim, calculam si dupa poate executam

Link către comentariu

Serios vorbind, daca te bagi la schimbatul cutiei poate imi zici si mie. Sunt curios.

pentru ca nu pot vinde masina la un pret decent, ma bate rau gandul sa schimb motorul cu unul mai nou. Daca schimb motorul, eventual sa fac si o revizie mai detaliata la cutie, sa vad cum stau lucrurile si acolo, daca e cazul sa schimb ceva, preventiv, nu as mai avea motive sa ma uit dupa masina noua. Interiorul necesita cosmetizari minime, imi mai trebuie o suspensie noua, schimbat surubaraie pe sub masina (preferabil odata cu motorul :) ) si as putea sa dau kilometrajol inapoi laaaa.... 20 - 30.000 km :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!