Jump to content

Caut electrician sa imi montez un calorifer la un golf 3


pele
 Share

Postare recomandată

buna ziua stau de 3 saptamini sa imi montez un calorifer la un golf 3 mentionez ca sunt din targoviste am fost pe la service-uri in targoviste4 si tati se dau la oparte cind aud ce au de facut am vb si pe la reprezentanta si mi-au zis ca in 4 sau 5 zile mi-l pun sus pe masina am mai vb cu un electrician de la mavexim si ma tat amina de pe o zi pe alta , rugamintea mea este care cunoaste un electrician din targoviste sa imi scrie pe forum sau pm si sa imi dea date de contact va rog din suflet ca m-au disperat o zi buna tuturor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este prea mult de lucru , am schimbat eu la unu acum 2 luni , se demonteaza tot bordul...deaia se feresc toti...Bafta!

Apropo de ce iti trebuie un electrician sa schimbe un calorifer? oricine poate face asta daca este atent la ce desface, e prea greu sa gresesti ceva la cata electrica ae golf 3...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut

incearca la gerimpex pe strada laminorului

fac treaba destul de buna baietii de acolo

bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista topic-uri pentru schimbarea caloriferului.Se inchide

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!