Jump to content

Audi A4-B6 - personal detailing


rotitza

Postare recomandată

Multumesc pentru aprecieri si pentru sfaturi.

Daca ar fi sa o montez ar fi pe tota masina excluzand parbrizul. Sunt in dubii deoarece ma deranjeaza faptul ca folia atrege politisii. :hainoroc: Prefer sa nu le dau motive sa ma opreasca :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

frumos A4!

ar mai merge niste spoilere S-line si cam atat!

PS: era sa uit de aripioarele de pe usi! :icon_thumleft:

Modificat de Lucas*
Link către comentariu

Va multumesc tuturor pentru aprecieri si urari.

Lucas*: Legat de spoilerele de S si ornamentele de pe portiere cu sigutranta ar schimba felul in care arata masina. Mi-ar placea spoilerul fata de S+ si spoilerul spate de S (numai in combinatie cu o evacuare dubla adecvata). Cat, depre ornamentele de portiere de S, cu siguranta ar completa o imagine placuta a intregii masini. Momantan cochetez cu ideea - mai ramane sa fac rost si de bani ca sa o pun in practica :icon_thumright:

Modificat de rotitza
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Dupa ce speli masina e cea mai frumoasa :)

Asa ca nu am rezistat si am facut niste poze cu telefonul

post-12154-1286531570_thumb.jpg

post-12154-1286531575_thumb.jpg

post-12154-1286531584_thumb.jpg

post-12154-1286531592_thumb.jpg

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Multumesc Georgik pentru apreciere.

Kostas, multumesc si tie deasemnea. Legat de "I"-ul albastru - acum il am in torpedou :D

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Ce mult imi place "fundul" ei :D. Sa te bucuri de ea in continuare fara probleme :icon_thumright:

De cand cu suspensie este alta masina :wub:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Felicitari, arata super :censur: Apropo, nu te tenteaza sa scoti evacuarile afara?

@Kostas Poate-s io mai chior, da' ce I albastru? :8:

Link către comentariu

@Ice- Niste poze mai in spate aparea pe portbagaj 1.9 TDI

Cu cat pui mai multe poze cu atat imi place mai mult masina asta..

Link către comentariu

Circoloco, multumesc foarte mult pentru urari si sa stii ca si mie imi place de cand am schimbat arcurile. Arata bine si se simte si mai bine :(

Ice_2k, multumesc desemenea pentru apreciere. Legat de scoaterea evacuari am alte ganduri...Dar cred pentru viitorul apropiat nu le voi da curs, Ma mananc in ganduri sa ii pun evacuare dubla...Evacuarea ar merge de minune cu un spoiler de "S4". Iar un spoiler spate S4 ar trage dupa sine si unul pe fata... dupa care si niste ornamente de portiere. Si uite asa rezulta o suma consistenta iar din acest motiv nu le fac ....momentan nu am nici resurselesi nici timpul necesar.....

B_U_T, ma bucur ca iti place masina. In cazul asta am sa mai fac poze :(

ali3nmarte, asa cum am scris si in alte posturi chiar sunt incantat ca masina este reunoscuta de colegii de forum :(. Multumesc foarte mult pentru aprecieri si urari

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Salut! Super faina masina si modificata cu bun gust.Sa o conduci cu atenti!

P.S. : De unde ai cumparat butoanele acelea false si la ce pret?

Modificat de Vladys
Link către comentariu

Nu stiu sigur dar nu cumva masina o parchezi pe colt la parcul Izvor ? In ultima vreme trec aproape zilnic pe acolo si o admir .Tot timpul straluceste :D

Link către comentariu

Vladys, multumesc pentru urare :))

Butoanele le-am luat de la o firma austriaca care le produce. Se gasesc si cu alte inscriptii si in mai multe variante tehnice:

- buton fals doar cu iluminare

- buton cu switch - dar care facea doar sa se schimbe iluminarea din rosu in galben

- buton cu switch - perfect functional

uite locul unde poti afla mai multe detalii: http://carstyle4you.com/index.php

TheOne06, intradevar acolo o parchez :)

Link către comentariu

Sunt extrem de incantat de noul mod de pormire al motorului.

Tocmai am terminat montajul si functioneaza :rolleyes:

De mult timp stateam cu butonasul asta in gand. Va las sa vedeti poze calde facute cu telefonul in seara asta.

post-12154-1287780373_thumb.jpg

post-12154-1287780383_thumb.jpg

post-12154-1287780392_thumb.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!