Jump to content

My Golf Variant 110 cp


H0lyBoy

Postare recomandată

in curand intra la vanzare :D.....mai am de pus fetele de usi ( si asa voi vinde cu fete de usi cu tot ) si sa modific prinderea la bancheta spate !! Cred ca pana la urma voi luat tabla de pe ale mele si le voi pune pe alea de R si actualele sa devina pt hatchback !! Laurentiu, te anunt cand sunt gata si de modificat cu scaunele si vezi daca iti convine ! :)

Link către comentariu

cred ca a venit deja mai devreme !! Acum intrbarea grea este sa fac mijlocul piele rosie , lateralele de la scaune negre si portierele piele rosie sau pielea neagra peste tot ( aici as reface doar scaunul soferului)

Link către comentariu

inca nu a venit :) si sper sa ma intelegi si pe mine ca ma omora transportul daca le luam pe ale tale...asa pe alea dau cat dadeam doar pe transport...

eu propun piele neagra tot...

Link către comentariu

asta sa fie cea mai mica problema laurentiu :) !! Stai linistit ,normal ca faci cum e mai bine !!! Nici nu se pune problema,poate cele care au fost pe masina le scot la vanzare doar la anul (pana ce termin interiorul meu)...

Parca mie imi surade ideea si all red :D...vreau ceva Unicat si daca le fac all black , parca le-am mai vazut !

Poate ca sunt putin nebun cand spun ca vreau sa fac o masina cam ce vedem pe afara....

Link către comentariu

black + alcantara black :-)

+1

cu semnul de la R...ce se va intampla...? :(

Link către comentariu

cu siguranta ramane , daca nu ramane R-ul cel putin scriem KID :))....scrisul ramane !! Foarte greu o sa ma decid asupra culoriilor :) !

Link către comentariu

pai mergi tot pe negru/rosu daca asa te-ai obisnuit...:P

si poti face exteriorul negru...si interiorul alcantara dar rosu...o exista?:D

Link către comentariu

ce zici de varianta: negru pe mijloc si rosu pe laterale?

am vazut la cineva combinatia asta dintr-un material folosit la yahturi (pentru grip mai bun) si arata foarte bine

Link către comentariu

Alcantara e pacatoasa,se scamoseaza.

Pune piele. Negru sau rosu(cu mare grija sa nu para tiganie).

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Cred ca depinde si de calitatea ei. Eu am fetele de usi alcantara, intradevar nu e stresul pe ea cum e pe scaun, dar nu s-a scamosat deloc..

Negru cu rosu mi se pare ca da in kitch, mai ales depinde si unde faci tapitarea.. Am mai vazut asa interioare facute aftermarket si erau groaznice.

Link către comentariu

Cu negru nu gresesti. Poti incerca normala pe laterale si perforata pe mijloc.

Alcantara nu e asa pacatoasa daca ai grija cat de cat de ea.

Link către comentariu

Daca vrei piele, ori rosu pe mijloc si negru in rest(cum e Recaro textil), ori negru tot si cu cusatura rosie. Pe mine nu prea ma incanta scaunele de piele in masina, dar daca as fi in situatia ta, pe una dintre variantele astea doua as merge. :icon_thumleft:

L.E. Ceva de genul asta sau asta.

Modificat de Robotelu
Link către comentariu

Singura problema zic eu, ca daca nu apelezi la o firma profi de tapisat rosul cu negru va arata rau. Pe negru nu se vad asa tare "erorile". Pe langa asta si pielea trebuie sa fie de calitate sa nu arate ca o musama ieftina..

Link către comentariu

corect ce spune Bebe , dupa ce am vazut poze cu civicul ala parca arata ca si niste huse din Vitan !! Parca nu se pupa 2 culori(in special negru cu rosu)....varianta pe care parca as merge este alcantara+piele neagra cu cusatura rosie sau piele rosie full...mai astept niste poze,parca daca vad e altceva !!!daca mai aveti poze cu interioare si combinatii sunt bine venite !

Link către comentariu

Dupa cum ziceam am impachetat tot cu Kelu...dar nu am avut cum si au iesit 3 colete...am vorbit si cu prietenul tau..iam dat contul si mia dat adresa de livrare...si cum vad banii il trimit...

Nu dureaza mult ca sunt in aceeasi cladire cu fan curier...

post-14266-13539468340786_thumb.jpg

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

Am inteles , daca ai putea sa imi comunici dupa ce le pui si costul pentru transport ar fi foarte bine !!!

Va multumesc oricum !!!

Ca sa mai fim si On astazi am reusit sa montez volanul de .:R si fetele de usi de .:R , care sunt din piele cu insertiile de brushed aluminiu ( mai trebuie comandat cel de la sofer si montate cele de pe consola centrala ) , dupa care urmeaza sa modific banchetele spate si sa retapitez scaunele (iertare claritatea pozelor :D ) :

pict1446k.jpg

pict1441.jpg

pict1449q.jpg

pict1450f.jpg

20121124083233.jpg

20121124083259.jpg

Link către comentariu

Norocosulee...foarte tare interiorul...sa vedem acum daca mai urci si la putere ca nu prea stai langa 1.8T...

Link către comentariu

tot vorbeam despre scaune de pe break-hatch si invers...se poate face, exista si balamale de vazare :)

am dat peste linkul asta

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!