Jump to content

Calorifer Caldura


pele
 Share

Postare recomandată

Buna ziua tuturor, si LA multi ani la toata lumea , am o problema f mare de o saptamina caut prin targoviste un service sau un electrician auto ca sa imi pot schimba un calorifer pt ca mie spart si nu gasesc am fost pe la diverse service=uri si tati se fofileaza cind aud ac trebuie sa dea jos bordul , daca cineva din tgv este pe forum va rog astept un raspuns nu e probl de bani eu vreau ca respectivul sanu ma tina mult cu lucrarea asta va multumesc si imi cer mii de scuze ca nu am postata unde trebuia dar va rog sa ma credeti ca sunt disperat va multumesc anticipat si doresc tuturor sarbatori fericite si un an nou imbelsugat in de toate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este ceva de lucru si romanul de asta fuge ca dracul de tamaie! :)

Ma tem ca nu prea stiu ce si de unde sa desfaca. Oricum 2-3 ore in plin e de munca. Esti prea departe ca dadeai o fuga pana la mine si rezolvam problema!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este ceva de lucru si romanul de asta fuge ca dracul de tamaie! :)

Ma tem ca nu prea stiu ce si de unde sa desfaca. Oricum 2-3 ore in plin e de munca. Esti prea departe ca dadeai o fuga pana la mine si rezolvam problema!

Da, asa-i...Are Paul dreptate. Daca stii perfect ce si de unde sa desfaci, iti ia cam 3 ore. mie mi-a luat cam 5 ore in total...macar am iesit ieftin, si datorita lui Paul, care mi-a trimis caloriferul la un pret super.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca dai un simplu search o sa gasesti toate informatiile necesare!

http://vwforum.ro/index.php?showtopic=53612&hl=calorifer ://http://vwforum.ro/index.php...p;hl=calorifer

Nu ai respectat nici o regula a acestui forum, nu ai dat search iar cat despre titlul topicului ... nu mai zic nimic, este foarte sugestiv.

Te rog sa citesti regulamentul inainte de a mai posta !

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!