Jump to content

Golf 6 Kerscher


KERSCHER

Postare recomandată

:icon_cool: ba frate eu unu as dormi in masina asta....e prea tare.....nu m-as da jos din ea.....

Modificat de 2_Be3
Link către comentariu
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • KERSCHER

    40

  • Golf TDI

    5

  • exchange

    4

  • VWladone

    3

Nightfly : Tocmai am facut revizia de 1 an. Am vorbit cu cei de acolo, masina avand bodykit exterior si toba finala inlocuita nu avea probleme in caz de garantie. La motor nu am umblat. Practic e inca in parametri originali, doar aspectul e modificat.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Foarte frumoasa masina din toate punctele de vedere. Iti doresc sa te bucuri de ea sute de mii de km de acum incolo.

Link către comentariu

Va doresc la fel multe placeri pe 4 roti :huh:

Vis-a-vis de ce bagati in rezervor, si acum ma refer la posesorii de motoare diesel : conteaza mult daca alimentati motorina mai scumpa. Asta pentru ca in RO motorina este de foarte proasta calitate, deci a mai buna motorina la noi parca se taraste s-o ajunga din urma pe cea mai ieftina de prin vest.

Se pare ca la motoarele CR injectoarele ar fi sensibile la carburantul prost si ar ceda primele.

In rest numai bine la toti :)

Link către comentariu
  • 2 months later...

ba baiatu, ce tare e masina...super!! imi place cum ai facut-o...nu prea sunt adeptul tuningului dar masina asta chiar iese in evidenta intr-un mare fel....sa te bucuri de ea...ai grija la parcare(borduri) ca vad ca ai jante pe 19" ....nu stiu cum te descurci zilnic cu ea...cat despre confort?? cum e?

am dat comanda la GTI astept sa vina, are jante pe 18 sper sa nu fi facut o alegere proasta....

vad ca masina ta e inmatriculata pe TM, si eu sunt din tm...nu am vazut-o inca :)poate ne vedem pe la stadion, oricum e super tare!

BAFTA!

Link către comentariu

ba baiatu... ai facut o alegere buna :) Jantele pe 18 iti vor face probleme daca folosesti masina zi de zi, in sensul ca si in TM ca peste tot in RO nu poti merge oriunde cu o masina joasa, sa nu vorbim de gropi.Mentionez ca si mie mi-a venit cu jante de 18 (care momentanau caciucurile de iarna pe ele),si la fel ca si cele de vara pe 19 au anvelope cu bordura care protejeaza janta. Trebuie sa te obisnuiesti sa parchezi folosind oglinzile retrovizoare coborate, sa casti ochii la roata spate . Masina e confortabila, nu ai scris daca ai comandat in 2 sau 4 usi, eu pot sa spun ca la varianta 2 usi confortul e sigur maxim ( eu sunt de felul meu inalt). Da posibil sa ne vedem, in sezonul cald mai trec si pe la stadion sa salut cativa prieteni.

Sa ai parte de GTI, cum ai grija de el, asa are si el de tine, bafta.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!