Jump to content

Passat 35i


bogdan.tuta

Postare recomandată

o sa incerc sa le pun saptamana asta sus asta si on functie de timpul liber pe care o sa-l am... ;)

Link către comentariu

Funduri de borcan. Cred ca o sa se faca lumina pe drum!

Sunt al naibii de smechere! :icon_cool:

Link către comentariu

acuma una dintre dileme este sa las ramele in culoarea lor originala...sau sa le vopsesc negre?

orice parere este binevenita...

post-46846-0-14682600-1295822507_thumb.j

post-46846-0-94288600-1295822686_thumb.j

Link către comentariu

Daca ai face badourile in culoare masinii, chiar si prelungirea, atunci le-as face negre pentru ca ii dau putina agresivitate. Daca le faci negre, o sa fie prea mult negru la cum arata masina ta acum (destul de cuminte si foarte OEM) :D. Deci in faza in care este masina, le-as lasa asa. Mai incolo vezi tu...

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

am vazut la un tip din germania ce are un passat identic ca al meu la culoare si imi placeau si pe negru...

dar sincer nu ma deranjaza sa le las o vreme in culoarea lor originala...asta pana cand pun un xenon pe ele :D

post-46846-0-01911600-1295824429_thumb.j

post-46846-0-83916500-1295824441_thumb.j

Link către comentariu

Pune-le asa ca nu ai nimic de pierdut. Nu iti plac, le faci negre. Incearca sa le pui un xenon bun ca sa simti cu adevarat diferenta

Link către comentariu

Poti lua de la Luci balasturile + instalatia si becurile sa pui OEM daca vrei sa dai 100RON/bec. Eu zic ca merita. Cel putin eu asa voi face cu prima ocazie cand pica "un chinez" :D

Link către comentariu

Super achizitie icon_thumright.gif,felicitari.Cat despre culoare ,mie imi place cum dau negre pe masina dar trebuie sa iei in considerare si ce spune Circoloco pentru ca b3-ul din poza e ''trantit'' si are J-ul ceva mai mare de 6 :) si asta ii da o nota in plus de agresivitate .La tine astea inca lipsesc .Uite,mi-a venit o idee acum ..pune-le asa cum sunt si ii faci masinii cateva poze dupa care fa o simulare cu ceva program de modificat si vezi cum i-ar sta ei cu ''ochii'' negrii .E? ce zici ? :)

Link către comentariu

va multumesc pt idei Mabial & Circoloco...

sa vad cand am timp sa le pun sus si ii fac ceva poze...

Link către comentariu

de simulare ma ocup eu! ;) deabea astept sa le vad montate, nu stiu de ce! :D

ca sa le montezi e treaba de 10 minute, faci poze inca 5 minute, mergi, bei un ceai 10 minute, le demontezi 10 minute!..hai sa zic juma de ora e toata treaba! cu ceai si poze cu tot!

Modificat de Balta
Link către comentariu

daca cineva credea ca o sa am eu rabdare sa stau cine stie cate zile pana sa montez farurile sa vad cum dau...e se insala ;)

astazi pe un frig groaznic mi-am facut timp si am montat farurile sa vad ce si cum, asa de curiozitate...

si iata si cateva poze:

post-46846-0-91217600-1295981034_thumb.j

post-46846-0-22933500-1295981049_thumb.j

post-46846-0-92044100-1295981061_thumb.j

post-46846-0-54339100-1295981075_thumb.j

Link către comentariu

eu zic sa mai stai o luna sa deschid eu magazinul! :)) am sa iti fac o oferta pe care nu ai cum sa o refuzi! :)))

Link către comentariu

ce sa mai zic de masina ,arata foarte bine.....se vede ca a fost masina de garaj dupa cum arata(mai ales ca vopseaua este originala)...dupa parerea mea o folie si niste jante ar pica perfect pe ea

multi km fara probleme si ai grija de ea .bafta

Link către comentariu

mersi mult lucyyy...

masina a fost...si este de garaj pt ca si la mine seara sta ferita de ploi si de alte intemperi ;)

cateva poze facute azi dupa ce am pus H1/H3 si dupa ce am reglat putin farurile asa babeshte..

asta pana cand ajung la un meseris in domeniu sa le puna ca la carte...

diferenta dintre cele vechi si cele cu lupa este imensa in ceea ce priveste vizibilitatea pe tinp de noapte... :wub:

post-46846-0-01210500-1296061574_thumb.j

post-46846-0-11518600-1296061696_thumb.j

Link către comentariu

in thumbnail-ul de la prima poza, zici ca are Bad-Boy Look! :D

parca vrea masina sa zica "look into my eyes! Tell me what you see!"

foarte frumoasa! :D

Bafta la modificarile viitoare, si ai rabdare pt xenon! :))

Link către comentariu

mersi...mersi...

sincer si eu astept sa vad ce alte chesti interesante mai gasesc sa cumpar pt masina mea... :rolleyes:

Link către comentariu

Superba masina :D......Ne vedem la intalnire.....Vezi ca striga : VREAU XENOOOOONNNNNNN!!!!

Link către comentariu

E alta masina.Cum schimba jantele o masina asa schimba si farurile .Dar acuma ca le vad sus sunt ,parca sunt mai convins ca negre o sa de-a si mai bine.Sa faci simularea ca sunt curios !

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!