Jump to content

Passat 35i


bogdan.tuta

Postare recomandată

Sunt nou pe aici...asa ca o sa fiu scurt.

O sa postez si eu cateva poze cu masina mea si indata ce apar modificari la masina o sa le postez pe forum.

sa-mi spune-ti ce parere aveti...

frumoasa nu? :D

cam asa arata motorul....66 KW si 90 CP

post-46846-1256723622_thumb.jpg

post-46846-1256723924_thumb.jpg

Link către comentariu

cam asa arata motorul....66 KW si 90 CP

da...acuma am observat.... Sorry....

e inca dimineata la mine...plus ca sunt nou pe aici...

post-46846-1256724247_thumb.jpg

Link către comentariu

Ingrijita si frumoasa. Renunta la perdelutele cu ventuze de pe al 3-lea geam. O incarca inutil :D

Link către comentariu

da...stiu ca nu arata foarte estetic....dar era in plina vara si si umbland foarte mult prin tara imi trebuie putina umbra....

asta pana ma decid sa pun o folie pe geamuri....ceva mai soft...

Modificat de R_a_z_v_a_n
Renunta te rog la scrierea cu litere bolduite. Citeste regulamentul. Considera acest EDIT un avertisment.
Link către comentariu

Arata foarte bine masina ta. Ii sta bine cu culoarea asta. Masini facute in alte vremuri ....sa te tina o viata ! Asa e, merge o folie discreta pe ea. Cand a intrat in tara? ca arata prea bine.

Link către comentariu

f frumos exemplarul si f ingrijit pt virsta lui. sa-l stapanesti frumos,si mai pune poze :)

Link către comentariu

:vaidecapulmeu:

masina am adus-o anul trecut in septembrie...

si trebuie sa mentionez ca este vopseaua originala...dar cred ca in primavara o bag la o revopsire pt ca sunt din loc in loc mici zgarieturi.

plus ca pe capota in 2 locuri mi-a sarit vopseaua pana la tabla din cauza pietrisului de pe sosea...

oricum sunt foaret multumit....

in ciuda problemelor pe care le-am avut cu masina cand am incercat sa o inmatriculez...

f frumos exemplarul si f ingrijit pt virsta lui. sa-l stapanesti frumos,si mai pune poze :)

mersi de compliment....

incerc sa o tin cat mai curata masina...tinand cont ca stau la casa si am curte foarte mare imi permit luxul sa o tin curata.

cei care ma cunosc stiu ca eu sunt un maniac al curateniei....

post-46846-1256824366_thumb.jpg

post-46846-1256824869_thumb.jpg

post-46846-1256824907_thumb.jpg

post-46846-1256825000_thumb.jpg

post-46846-1256825072_thumb.jpg

post-46846-1256825131_thumb.jpg

post-46846-1256825216_thumb.jpg

Link către comentariu

bogdan.tuta, trebuie sa faci ceva cu cass-ul ala ca e ca nuca-n perete. .........desfa-i fata bucata cu buata si daca plasticul permite, vopseste-o cu negru mat sau ceva care merge cu bordul tau.

Link către comentariu

am un CD-player auto nou de la Sony dar inca nu l-am montat pt ca sincer nici nu prea am avut timp...

astept sa isi faca si electricianul timp.... :Driver:

dar o sa-l schimb....

Link către comentariu

ce ma mai bucur cand mai vad cate un passat din garda veche :vaidecapulmeu:...foarte frumos ,foarte ingrijit..asa sa-l ingrijesti in continuare...patratele alea albe de pe spoiler spate ,presupun reflectorizante,le-as da jos :D ..si treaba cu mp3-ul ;)..o folie merge clar:) ..asa ,oricum e o bijuterie .Imi place mult buza fata la modelul asta ,o vinzi?:)..glumeam..ce mi-ar mai place o intalnire de passaturi :|....a da ..foarte ingrijit si 'sufletelul' ei :)...km fara sfarsit !!;)

Modificat de mabial
Link către comentariu

mersi...mersi....

si da...patratele alea albe sunt cateva bucati de banda reflectorizanta sa ma vada adormiti care vin din spate....

nu de alta dar cu ceva vreme in urma stateam la semafor si un idiot a uitat sa puna frana...pt ca se uita cine trece pe trotuar....si evident a intrat in plin in mine...

norocul meu a fost ca am carligul in spate care ma salvat....nici macar nu a atins bara....in schimb cel ce a intrat in mine si-a facut praf toata bara...pt ca salvatorul carlig i-a intrat pana aproape de radiator.... :icon_thumleft:

in fine....mai am mult de lucrat la ea....folia pe geamurii...sistemul audio care trebuiie sa-l montez....suspensiile care vreau sa le schimb...

si evident un set de jante....dar asta in primavara...pt ca acuma am montat anvelopele de iarna....

plus ca ma bate un gand sa antifonez masina....pentru ca asta chiar ii lipseste....

Link către comentariu

bogdan.tuta, dar jantele alea care sunt pe masina ta pe un alt site, le pastrezi pt vara sau nu sunt ale tale, ca ii statea foarte bine cu ele.

Link către comentariu

la astea te referi?

.........................................................

atunci le-am probat dar 2 dintre ele erau praf si am pus una sa vad cum ar arata incaltata cu niste jante...

.

post-46846-1256931635_thumb.jpg

post-46846-1256931797_thumb.jpg

Modificat de WVWZZZ
Nu mai da Quote la postul anterior. Foloseste Add Reply sau Fast Reply. Citeste regulamentul. Multumesc.
Link către comentariu

da stiu....sper sa reusesc pana la primavara sa imi achizitionez un set de jante mai de doamne ajuta....

am cateva modele in minte....

pun niste poze sa vezi.....

post-46846-1256932113_thumb.jpg

post-46846-1256932135_thumb.jpg

post-46846-1256932155_thumb.jpg

post-46846-1256932189_thumb.jpg

Link către comentariu

Modelele din pozele 3 si 4 de la stanga la dreapta, sunt in ton cu masina. Bafta si spor la treaba !

Link către comentariu

Arata foarte bine si ingrijita masina ta....parca e mai faina ca a mea :D :vaidecapulmeu:

Pune-i jante ATS de 7 J, cu buza lata, si eu am pe B3-ul meu si imi plac tare mult !

S-o stapanesti sanatos !

Link către comentariu

mersi mult....fac tot posibilul sa o tin cat mai curata...si pe exterior si pe interior....

aste este un fix al meu...pt ca acum multi ani...apraope 10 am lucrat si eu la o spalatorie auto si cam stiu toate secretele ca masina sa arate frumos....

dar acuma cu anotimpul asta e cam greu....

pot spune ca vara e sezonul ei favorit.... :) ca nu este atata mizerie....

oricum masinutza mea se odihneste seara in garaj....asa ca....o tin departe de intemperii... :rolleyes:

si da...si eu m-am gandit la ATS-urile alea...doar ca prima si prima data vreau sa fac ceva cu motorul masini.....si sa cumpar o suspensie reglabila....

iar pe urma incepem cu alte chesti...

oricum nu vreau sa schimb foarte multe estetic la ea...sau sa fac cine stie ce tuning agresiv.... ;)

Link către comentariu

ATS all the way legat de jante dar in combinatie cu o suspensie care sa le puna in valoare. Altfel ar arata ciudat dupa parerea mea. Modelul este un old-school superb. Cum se numeste?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!