Jump to content

Jucaria mea Preferata :D


Beneton

Postare recomandată

Am revenit cu inca cateva poze cu o mica modificare facuta la grila de jos din bara :blink:

post-56177-1256297802_thumb.jpg

post-56177-1256297825_thumb.jpg

Modificat de Beneton
Link către comentariu

Intreb si eu...nu-i cam mult 14.800 de euro? In rest masina arata intr-un mare fel si are si dotari pe masura.

Link către comentariu

b97dmt grila de jos am facuto eu cu un bandou cumparat si cu cateva ideei bune cred eu ..iar andrei-ovidiu masina a fost cumparata aqum 2 ani pe atunci avea alta valoare ! stima

Modificat de Beneton
Link către comentariu
  • 1 month later...
Masina lui tata ..pe care o conduc eu ... vw passat variant 2004,1.9 TDI 131cp,cutie manuala 6 trepte, ,230.000 km, full options: modelul cu semnalizatoare in oglinzi,proiectioare ceata,climatronic,carkit siemens,oglinzi electrice incalzite heliomate,4 geamuri electrice,trapa,piele(in 2 culori si 2 feluri normal si intoarsa,navigatie,comenzi pe volan,volan reglabil pe inaltime,magazie 6 cd-uri,scaune incalzite(cu reglaje pe inaltime si lombar,hight line...abs esp etc... masina a fost achizitionata acum 2 ani din germania..revin cu poze "ps. sunt nou p aici imi cer scuze daca am omis ceva " :sbine:

salutare....cum de numeste tipul de jante care le ai pe masina aceasta?... caut de 1 an sa mi le cumpar pt masina mea si nu le gasesc :icon_thumright:...multumesc

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!