Jump to content

VW Golf IV GTi flash rot


DeathRider

Postare recomandată

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DeathRider

    217

  • Circoloco

    27

  • steffan

    27

  • volnick1986

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost o masina ingrijita... si e f bine ca ramane pe maini bune in continuare. Acum cu noua sigla si-a recapatat identitatea si nu mai crede lumea ca i-a depasit un 1.4 :P

Link către comentariu

frumoasa masina,

aceiasi observatie o fac si eu.. sa nu dai sub nicio forma scrisul GTI de pe hayon.

spre deosebire de alte loganuri sau masini cu inscriptia GTI.. a ta chiar este GTI :P

oricum am putut observa prin poze ca nu ai BC ??

am mai vazut G4 GTI si e imposibil sa nu aiba BC, la 2 modele am vazut BC mare, banuiesc ca erau versiunile aniversare... nu stiu sigur

Modificat de alios
Link către comentariu

ai observat bine, nu are BC; insa revin si spun ca la lansare in toamna anului 1997 Golf 4 GTi era mai mult un pachet de optiuni si ai dreptate editiile aniversare au avut toate BC. Lipsa BC -ului e ok pentru ca nu vezi tot timpul cat e consumul =)); altfel ar fi fost bun un BC.

Link către comentariu

bravo..asteptam poze pe lumina.. :icon_thumright:

chiar nu stiu ce mi-a trecut prin cap cu dat jos literele de pe haion.. :icon_thumright:

Link către comentariu

am trecut la pneurile de vara: Pirelli P Zero Rosso pe puntea fata si Dunlop SP Sport 2000 E pe puntea spate.

pzerorosso.jpg

spsporte.jpg

Link către comentariu

Frumoasa masina! Sa o folosesti cu placere! Ii sta fff bine cu sigla noua pe grila!

Link către comentariu

"Joey mode"- Interiorul farurilor vopsit negru, cauta in aria Mk4 ca este un topic intreg cu asa ceva sau chiar un DYI daca nu ma insel.

Foarte bine ii sta masinutei in culoarea rosie :D .

Modificat de Auras
Link către comentariu

aveti dreptate ar arata mai frumos cu "joey mode", am facut cercetari si am descoperit ca si pe editia aniversara a GTi-ului Golf 4 au fost montate faruri cu reflectorul negru; precum in imaginea atasata.

Orig. Jubi GTI Scheinwerfer Set # VW Golf 4 IV

Link către comentariu

salut! foarte frumoasa masina, se vede ca esti impatimit. S-o stapanesti sanatos si fara incidente! vreau sa te intreb, cum ai pregatit plasticul de la motor pt vopsire? vreau si eu sa le vopsesc rosii, si daca tot am gasit pe cineva care are experienta, te rog ajuta-ma!cat despre admisie, nu stiu ce sa zic, as baga si eu o vopsea, dar mi se pare mai complicat, mai ales, ca nu o dau jos.! bafta multa!

Modificat de OctaviaVRS
Link către comentariu

Superb exemplar,ai mai putea renunta la ambii suportii de numar ,ar arata si mai bine,uita-te la mine sau la Circoloco sa vezi cum arata fara.Bafta!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!