Jump to content

VW Golf IV GTi flash rot


DeathRider

Postare recomandată

A iesit bine, dar parerea mea e ca mai bine cumparai direct si prelungirile de Ed25 ca tot ai facut pasul asta cu vopsitul, ca sa nu mai platesti inca odata si vopsitul si in plus daca o sa le ai pe astea pe masina nu o sa mai fii presat sa le cumperi pe alea de Ed25 si o sa te multumeasca astea si cred ca asa o sa ramana.

Recomand si o folie 60-70%transparenta pe toate geamurile ca ai sa vezi cat de bine o sa arate in contrast cu atata rosu si in rest cat mai multi km fara evenimente.

Link către comentariu
  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DeathRider

    217

  • Circoloco

    27

  • steffan

    27

  • volnick1986

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum ai motiv sa iti iei si rulota :icon_thumright:

Link către comentariu

=)) cred ca as fi primul GTi cu rulota :rolleyes:, asa era masina de cand am adus-o; carligul demontabil cu cheita era in masina intr-o husa si nu parea a fi folosit deloc.

de fapt uite ca il am aici prin camera :-)

.

Link către comentariu

Foarte bine arata cu prelungirile vopsite. Felicitari! Se vede ca e o lucrare de calitate. :rolleyes:

Referitor la carlig...e doar balast :blah_:

Toate bune!

Link către comentariu

:-) acum nu se mai poate monta carligul pentru ca prelungirea spate nu mai este decupata in zona respectiva (asa cum era prelungirea veche). Prelungirea spate a fost comandata ca piesa noua pe OEM si apoi vopsita in culoarea caroseriei.

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina.

La o suspensie nu te-ai gandit? S-o mai cobori putintel.

Link către comentariu

Merci! Eu m-am gandit la mai multe insa nu ma ajuta deloc drumurile de prin Romania ca sa nu mai zic de zona Moldovei; adica mie imi place sa merg cu GTi-ul sa-l scot la drumuri lungi, plimbari etc. Circul cu VW-ul aproximativ 20-25 mii Km pe an. Nici jantele pe 17 nu sunt foarte convins ca le voi lua anul asta...

VREAU AUTOSTRAZI!!!

Link către comentariu

Probabil ca folia urmeaza, insa scrisul e sigur ca ramane. :offtopic:

E un pasionat al marcii VW.

Link către comentariu

eram sigur de asta cu scrisul.. :biggrin: in cazul asta nu mai merg stemele negre. ;)

Link către comentariu

pai, nu numai ca nu le dau jos sau le fac negre, mai mult urmeaza sa imi comand si logo GTi de pe grila radiator fata care a fost pe GTi-ul aniversar precum in imaginea de mai jos.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

...astazi am primit telefon de la DHL, au sosit si pedalele sport si footrest-ul de la VW, cumparate de pe ahw-shop.de; diseara sau maine dimineata pun si poze (ca deocamdata ma despart 220 Km de IASI) :icon_thumright:

Link către comentariu

Sa le stapanesti santos. Frumoase ambalajele :D Glumesc... asteptam poze cu ele pe masina. :)). Care este diferenta de pret cu tot cu transport fata de reprezentanta de la noi? Cam cat ai castigat pentru ca le-ai luat de pe ahw?

Link către comentariu

.

.

pretul la reprezentanta banuiesc ca este cam acelasi; dar cum pe ahw erau la reducere in aceasta perioada (48 euro inclusiv footrest) am zis sa le comand de la ei desi cu transport si taxe de transfer bancar cam tot acolo iesi; dar eu tin la nemti si am zis ca sa-i ajut, sa le creasca economia =))

Link către comentariu

arata f bine cu noile pedale...crek ar trebui sa imi achizitionez si eu asa ceva ...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!