Jump to content

VW Golf IV GTi flash rot


DeathRider

Postare recomandată

Ce bine arata :lol:

Pana la sfarsitul acestei luni voi vopsi prelungirile existente in culoarea masinii. Cu folia ma mai gandesc, poate mai in vara. Merci de foto ZXZ.

Link către comentariu
  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DeathRider

    217

  • Circoloco

    27

  • steffan

    27

  • volnick1986

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte frumoasa masina.

Uite iti propun eu pentru vara asta

IRHHi.jpg

Pe 17 ..

:lol:

Modificat de BAD_MF
Link către comentariu

Merci, din cate stiu acestea sunt recomandate de BBS pentru VW Golf 4; totusi imi plac mai mult modelul BBS LM si RS sau RS-GT

Link către comentariu

BBS LM, deja vorbim de legende :P

BBS cv nu iti poti inchipui cat este de palpabil :blah:

Pentru LM sunt cu totul alte costuri.

Link către comentariu

ar fi frumos sa ii puii colant sau sa vopsesti portiunea din usa ce acopera stalpul.stii sigur la ce ma refer :blah:

imi plac foarte mult filmuletele tale.

Link către comentariu

Multumesc de aprecieri!

@BAD_MF - categoric jantele BBS LM si RS, RS-GT sunt de 3 - 4 ori mai scumpe decat BBS CV insa,... modelul CV nu-mi place in mod deosebit si de aceea prefer un model de janta asemanator in linii mari (cu LM, RS, RX, RS-Gt) dar de la alta firma producatoare.

Link către comentariu

CV la anumite firme ( nu fac reclama :D ) costa pana in 3000 ron.

LM e 3000 euro, RS-Gt putin ma ieftin. Am pus CV pe polo GTI (este aici prezentata masina) si se vad superb. Jante cu buza mica pe 17 o sa para mici. Fie pui cu 9J pe spate fie fara buza. Altfel vor parea mici pe 17.

Link către comentariu

Cu toate ca arata foarte bine Gti-ul cu prelungirile care le ai tu vopsite, recomand sa faci un mic efort in plus si sa cumperi prelungirile de Ed25, uite si 2 poze cu asa ceva pe un Mk4 rosu. E pacat la asa masina sa nu iei kitul ala care costa la un coleg de pe forum in jur de 300E maxim si asta insemnand prelungire fata-spate si praguri si mai ales ca se vede ca tii foarte mult la masina si o ingrijesti.

Referitor la folie recomand nuanta aia discreta maxim 50%transparenta pe toata masina ca si vazut ce mult o schimba in bine.

http://img259.imageshack.us/i/59815530.png/

http://img259.imageshack.us/i/57019188.png/

Modificat de Auras
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cu toate ca la majoritatea masinilor vezi etrieri de culoare rosie parerea mea e ca mai bine ii faceai tot rosii, mai ales ca si culoarea masinii e rosie, asa galbenul ala nu se asorteaza cu nimic de pe masina, dar gusturile nu se discuta.

Hai odata cu prelungirile de Ed 25 ca e pacat de asa masinuta, ai vazut pozele alea din urma puse de mine cu Gti aniversar rosu si cat de bine poate sa arate cu prelungirile alea.

Modificat de Auras
Link către comentariu

da :-) am vazut pozele cu Gti-ul aniversar. Insa deocamdata saptamana viitoare voi monta prelungirile actuale vopsite in rosu, culoarea masinii. Galbenul de pe etrieri este un galben deosebit insa pozele sunt facute cu telefonul si nu reflecta foarte bine culoarea, cat despre culoarea aleasa, mie imi place si nici nu am intentionat sa o asortez cu ceva de pe masina; mai mult, sunt diversi producatori care vand masini cu etrieri galbeni fara ca masina sa fie galbena (Porsche, Ferrari, Corvette, etc.).

Link către comentariu

In primele poze mi se parea tipatoare culoarea etrierilor dar daca ma uit mai bine nu e rau deloc. Chiar e ceva special :icon_thumright:.

De unde ai antena mica? Sharan cumva?

Link către comentariu

In sfarsit Sambata, voi monta prelungirile bara fata/spate vopsite in culoarea caroseriei.

Link către comentariu

astazi a fost vopsita si prelungirea fata in culoarea caroseriei. Daca nu ninge 1 metru in noaptea asta maine le montez pe VW.

Link către comentariu

mie personal chiar imi place cum da galbenul de pe etrieri cu rosul aprins de pe masina :( asteptam pozele cu prelungirile montate .

Link către comentariu

A iesit foarte bine. Felicitari.

Sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!