Jump to content

VW Golf IV GTi flash rot


DeathRider

Postare recomandată

eeehh... Adevarul e ca tu o sa renunti si la bancheta spate. ;)Sa vad cum arata montate.(poze)

Sa o folosesti cu placere :)

Link către comentariu
  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DeathRider

    217

  • Circoloco

    27

  • steffan

    27

  • volnick1986

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

uite, vor arata mai bine dupa ce sosesc si foliile de aluminiu pentru praguri cu inscriptia GTi (de pe editia aniversara).

Link către comentariu

merci, polishurile le-am luat din Bucuresti, dar cred ca se gasesc si in IASI.

la intalniri nu ajung deoarece in weekend imi place sa ma relaxez la volanul VW -ului, adica sunt plecat mai tot timpul pe undeva. Recunosc ca am fost la o intalnire la ora 14:00 dar pana la 14:15 nu a aparut nimeni astfel ca am plecat, (se pare ca punctualitatea poate fi uneori si un defect).

Link către comentariu

ii multumesc lui Stefan (VW Bora Cj-59-ASL) care m-a ajutat sa aplic foliile pentru praguri (de pe editia aniversara GTi mark 4).

Link către comentariu

Oricand cu placere. :)

Mai avem de "mesterit" pe la masinuta. Oricand esti binevenit la Cluj.

Mersi.

Link către comentariu

Frumos GTI.

Cati mai multi Km fara incidente.

Referitor la folii: Cat au costat ?

Link către comentariu

multumesc tuturor pentru aprecieri.

@mirceateodor ...foliile au costat 120 Ron ambele si cred ca se gasesc tot pe origine si cu inscriptia "GOLF", "SPECIAL", "EDITION" si toate celelalte care au mai fost pe diverse Golfuri.

Link către comentariu

Ma intereseaza folii cu inscriptia GTI. Am si eu un mik GTI care nu are acele folii pe praguri.

Multumesc frumos de raspuns.

Link către comentariu

atunci uite si codurile de comanda pentru foliile GTi (prag partea dreapta si stanga).

1J3-853-805-G-6E6

1J3-853-806-G-6E6

sosesc aproximativ in 3 zile de la comanda

Link către comentariu

Foarte ingrijita masina, dar ti-as recomanda sa iei un set de prelungiri de bari fata si spate si praguri de Gti aniversar ca arata mult mai bine decat asa stock, eventual niste folii negre pe geamuri si jante un pic mai mari, poate gasesti un set de Santa monica pe 17 care vin in echiparea Gti-ului Mk4.

Link către comentariu

...si in sfarsit dupa 22 de zile de la comanda au sosit (din SUA tocmai), "valve stem caps", desi sunt piese de origine pe VW Europa nu le-am gasit dupa cod sa le comand si am intrebat la mai multi dealeri VW, se pare ca au fost produse doar de VW Of America .....

dsc00001ww.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!