Jump to content

My Lupo GTI


ALEXIO

Postare recomandată

Am eu sticker, sau iti dau sigla vw forum si mergi la o firma care face reclame si cu 10 RON iti fac ei vreo 9 bucati :icon_thumright:

Link către comentariu

hi all

ieri am rezolvat cu uleiul si cu filtrele...mai este cureaua de distributie si setul de bujii. bujiile imi vin maine(ngk am comandat-88 ron total) iar cureaua..pe mai tarziu..sa mai strang niste banuti..

ma bate gandul sa imi pun un filtru de aer k&n in locul celor mann..ma intereseaza daca merita intradevar avand in vedere diferenta de bani...

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

hi all.am rezolvat cu led-urile de la cd changer. am scos magazia din bord, am decuplat-o de la cass, am pus-o inapoi si gata :icon_cool:

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

merita KN, ca te tine toata viata :icon_cool: , acum depinde ca este si o diferenta intre preturi de vreo 100 lei dar daca e sa-ti cumperi sa-ti cumperi si kitul de curatare

Link către comentariu
da e super masinutza..:):D:D very fun to drive:D

Salutare!

si e si rara masinuta; sa o stapanesti sanatos.

GTi in general inseamna fun to drive si doar pt. pasionati;

\m/

Link către comentariu

dap..chiar k asha e..very fun to drive...

pentru pasionati, nici nu mai incape vorba :(

Link către comentariu

hi all...new pics...(sunt facute in fata Palatului Culturii din Iasi)

'njoy! :icon_thumright:

image4olv.th.jpg image5jpv.th.jpg image6tmd.th.jpg

image7tjr.th.jpg image1umi.th.jpg image2pkw.th.jpg

image3ixz.th.jpg

avataryul.th.jpg

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

Super masinuta ta :) Nu facem schimb :unsure:

Link către comentariu

Foarte frumoasa masinuta.. Sper ca iti dai seama ca jantele alea nu trebuie schimbate de pe ea.. Sa o stapanesti sanatos si fara incidente..

PS: 10% e mirific.. sunt altii care nici nu spera la consumul ala :icon_thumright:

Sa auzim numai de bine!

Link către comentariu
Leduri albe in pozitii? :rolleyes:

hm..da..cred k am sa ii pun becuri albe..ledurile nu prea imi plac..dar cu siguranta o sa le schimb :D

Link către comentariu

Frumoasa masina.Inafara de folie nu as schimba nimic la ea.Folia nu iti schimba doar aspectul ci te ajuta si vara sa nu mori de cald in masina.Eu mi-am pus pe a mea (nu am AC) si am simtit o diferenta mare pe timpul verii.

Link către comentariu

masina arata foarte bine.

La capitolul "pareri personale despre masinile altora" as spune ca un singur lucru ar trebui facut, care ar scaote si mai bine in evidenta si jantele si masina: suspensia putin mai lasata, undeva intre minim 30mm si maxim 50mm (ca avem drumurile tip macadam)...

Dar nu lua remarca mea in seama ca imi place de fapt la nebunie masina ta...

Link către comentariu
Frumoasa masina.Inafara de folie nu as schimba nimic la ea.Folia nu iti schimba doar aspectul ci te ajuta si vara sa nu mori de cald in masina.Eu mi-am pus pe a mea (nu am AC) si am simtit o diferenta mare pe timpul verii.

da stiu..folia vine sapt viitoare :D nu stiu ce sa fac pe fata..ori de 50% ori de 36%...

masina arata foarte bine.

La capitolul "pareri personale despre masinile altora" as spune ca un singur lucru ar trebui facut, care ar scaote si mai bine in evidenta si jantele si masina: suspensia putin mai lasata, undeva intre minim 30mm si maxim 50mm (ca avem drumurile tip macadam)...

Dar nu lua remarca mea in seama ca imi place de fapt la nebunie masina ta...

de lasat nu o las pentru ca ma mai duc la tara cu ea si acolo e nasol tare..am atins putin fusta fata cand m-am dus prima data si de atunci am zis k nu o mai las jos..desi aveam in gand...dar...mi-a trecut ideea :lol:

btw, confirm compatibilitatea cd changerului cu cd-rw :D

Link către comentariu

Eu iti recomand 5% pe spate/luneta si 50% pe gamurile fata.Asa mi-am pus eu si sunt multumit.

Link către comentariu

salutare all.ieri seara am fost la foliat masina :icon_thumright:.. 5% spate si 50% fata..arata super..pozele le voi pune putin mai incolo ca acum nu sunt la calc.

DRIVE SAFE!

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

ce folie ti=ai montat?!sper ca ti-ai luat si autorizatii pentru folii ca sa nu ai probleme cu domnii politisti :)

ti-am vazut ieri masinuta, prin iasi e foarte frumusica :)

Link către comentariu

Pe fata parca pare ceva mai transparenta de 50%, sau poate gresesc

Link către comentariu
ce folie ti=ai montat?!sper ca ti-ai luat si autorizatii pentru folii ca sa nu ai probleme cu domnii politisti :)

ti-am vazut ieri masinuta, prin iasi e foarte frumusica :D

da da am rezolvat cu autorizatia :D

Pe fata parca pare ceva mai transparenta de 50%, sau poate gresesc

ti se pare, dar e de 50% poate nu e unghiul de vina :D

Link către comentariu
Tare masina ...

Unde ti-ai pus folie si cat te-a costat?

ti-am trimis pm..te-am mai vazut prin copou acum 2 zile :)

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!