Jump to content

My Lupo GTI


ALEXIO

Postare recomandată

merci circoloco..nush in legatura cu stopurile, a mai zis cineva de pe forum ca nu ii plac.mie unul,imi plac,mai ales ca se vad super noaptea :Driver: :))

cat despre jante,momentan nu vreau sa renunt la ele.. de foliat, as vrea sa o foliez toata neagra, insa ma mai gandesc. cat despre oem, tind sa o las asa, pentru ca imi palce cum arata.poate mai tarziu voi umbla putin la motor(filtru sport), dar pe moment e bine asa cum e:D

Link către comentariu

stie careva cu ce pot curata ornamentul de la tobe(da niste semne de rugina parca, plus ca are si niste urme minuscule de fum exact la iesire). Raman recunoscator!

Link către comentariu

Mie unu imi plac mult stopurile, parerea mea e sa le lasi...in rest o masina superba,sa o conduci sanatos :Driver:

Link către comentariu

Foarte faina masina :wub: Poti sa mai pui niste poze cu ceasurile de bord?Se vad dintr-o poza foarte frumos.

Merci!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

momentan nu am masina langa mine. eu stau la o cabana de vanatoare, iar drumul fiind foarte prost, am lasat masina la bunica mea [ am un logan cu care circul pe drumurile astea], insa promit ca imediat cum dau de ea, trec la poze :)

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

Foarte tare masinuta. Felicitari pentru achizitie. E unica in Iasi.

Poate ne vedem prin Iasi.

Link către comentariu

Superb. Imi place foarte mult Lupo GTI...e masina perfecta de oras. Sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea!

Link către comentariu
Mihai.Nechifor
stie careva cu ce pot curata ornamentul de la tobe(da niste semne de rugina parca, plus ca are si niste urme minuscule de fum exact la iesire). Raman recunoscator!

Vezi ca e o solutie la sonax pentru elementele cromate. A incercat-o mai multa lume pe forum si cica da rezultate :icon_thumright:

Link către comentariu

Foarte frumoasa masinutza ta, eu am un Lupo 1.2 TDI si sunt super incantat de cum merge, singura problema e portbagajul mic :lol: Oare as putea monta faruri de Lupo GTI, imi plac mult :lol:

Link către comentariu

multumesc pentru urari :D

@mihai.nechifor, mersi pentru info. voi incerca cat de curand.

@bad mf,sper si eu sa ne vedem. eu mai frecventez rondul din copou din cand in cand seara.mai stau la o vorba,o samanta :D

@driver07xxx cat despre faruri nu stiu ce sa zic,pe sdi am vrut sa imi pun dar cei de pe clublupo ziceau k trebuie refacuta intreaba instaltie electrica, ori asta ia timp si bani :offtopic:

am pe masinutza un cd changer in dash cu 6 cd. oare citeste si rw? :unsure:

Link către comentariu

Din cate stiu eu la Passat citeste si RW

Nu mai da Quote la postul anterior. Foloseste Add Reply sau Fast Reply.

Multumesc.

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu

ok...deci am ajuns astazi in Iasi, am fost la spalatorie, dupa care am avut niste treaba,iar dupa ce am terminat.pics time :)

here they are(dupa cum puteti vedea in poze, am de lucrat la masinutza, in special la tobe)

dsc03066g.th.jpg

dsc03066n.th.jpg dsc03067s.th.jpg

dsc03068z.th.jpg dsc03069q.th.jpg

dsc03070q.th.jpg dsc03071z.th.jpg

dsc03072i.th.jpg dsc03073g.th.jpg

dsc03074jch.th.jpg dsc03077h.th.jpg

dsc03079c.th.jpg dsc03083n.th.jpg

dsc03084j.th.jpg dsc03086c.th.jpg

dsc03090z.th.jpg dsc03092hrr.th.jpg

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

Nu m-ai uitat :D

Frumoasa masina -> Frumoase poze

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu
Salut.

Sa o conduci cu placere! Este superba masina!!!

Am si eu un LUPO de 75CP pe benzina si visul meu ca sa zic asa este GTi-ul... Macar ca look...

Dpdv al consumului stai foarte bine... Acelasi consum il am pe LUPO dar si pe un PEUGEOT 206 de 1.1 si 60CP... Care iti taie orice elan de fuga cu masina :P

Despre a ta numai de bine... Arata de zile mari masina!!

Cat despre AC, pune cateva intrebari pe la dezmembrari, poate merge adaptat un AC de LUPO de la alt motor...

E destul de greu fara AC...

:D Cand schimbi sistemul audio... Caut si eu magazia... Poate imi dai de veste...

Cand pui un filmulet sa se auda evacuarea?

am pus un filmulet cu evacuarea, nu e cine stie ce, insa se aude mult mai mijto knd e in sarcina si nu pe liber.

here it is

http://www.youtube.com/watch?v=2VHBFmsjbYk

Modificat de ALEXIO
Link către comentariu

Sal all.au sosit astazi produsele de la sonax pentru tobe.le-am testat si si-au facut treaba super ok.le recomand cu incredere.voi posta mai tarziu niste poze.

Link către comentariu

Super tare masina!

Cred ca e senzatie pe sosea!

Drive fast & safe!

Link către comentariu

Pocket Rocket! te felicit pentru alegere, nu multa lume si-ar fi luat o asemenea masina :icon_thumright:

Link către comentariu

Stie careva ce s-a intamplat cu led-urile de la cd changer?nu mi se mai aprind k sa imi indice cate cd-uri am in el.thnx.

Link către comentariu

Probabil s-au ars, am mai vazut la cineva, tot asa cateva leduri de la butoane nu mai mergeau.

Link către comentariu

stie careva de unde pot face rost de un sticker vwforum? :icon_thumright:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!