Jump to content

VW Passat 3B G 1.9 TDI


T E N N Y

Postare recomandată

Super faina culoarea neagra si arata si mai bine murdara.si eu m-as gandi sa-mi iau un transporter sa-l modific dar de persoane

Link către comentariu
  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • T E N N Y

    81

  • Cosmin_TDI

    6

  • B_U_T

    6

  • cabina

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am comandat un set de pleoape si eleronul slim. Cam asa o sa arate:

Forte tare passatuuuu,arata bestial.o intrebare,de unde ai comandat pleopele si eleronu,sunt scumpe,ca m-ar interesa si pe mine. Stima!!

Link către comentariu

Multumesc!!!

Am renuntat deocamdata la idee, pentru ca am comandat la o firma care m-a cam aburit, am sa mai caut si o sa va anunt.

Modificat de T E N N Y
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Cu farurile aprinse chiar nu am, dar saptamana asta o sa fac cateva poze si o sa le pun.

mage025.th.jpgmage026.th.jpgmage022.th.jpg

cabina - dupa cum am promis am revenit cu poze

fotografie0127.th.jpgfotografie0128.th.jpgfotografie0129.th.jpgfotografie0132.th.jpgfotografie0133.th.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Va multumesc! Nu are de ce sa se planga passatu', pentru ca are tot ce trebuie si il servesc cu tot ce trebuie.

Cabina- multumesc si tie la fel si DA xenonul e de 6000.

Modificat de T E N N Y
Link către comentariu

De Dragobete, passatu' a primit cadou o grila fara semn, am sa revin cu poze dupa ce o montez.

Cateva poze de pe la Bistrita:

photo0148y.th.jpgphoto0151a.th.jpgphoto0149h.th.jpgphoto0150x.th.jpgphoto0165z.th.jpgphoto0169t.th.jpg

Link către comentariu

Pacat ca nu ai gasit o grila cromata..nu se prea potriveste dupa gusturile mele cu look-ul Highline al masinii.. :)

Link către comentariu

La prima vedere asa pare, dar daca te uiti atent la o grila cromata fara semn arta ca un grilaj neterminat. Eu am vrut ca grila sa fie neagra, vreau ca fata masini sa arate cam asa:

post-40367-1267132769_thumb.jpg

Link către comentariu

frumos, dar parerea mea e ca ori cu crom ori fara, adica ori pastrezi bandourile cromate cu grila cromata si oglinzi cromate, ori fara crom de loc, totul sa fie negru

Link către comentariu

Mie imi place cum arata asa, pe viitor daca am sa ma plictisesc de aspectul actual, am sa cumpar o grila cromata, sau o pun pe cea originala. Multumesc de pareri, chiar daca nu sunt asemanatoare cu parerea mea.

Modificat de T E N N Y
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

salutare, te-am vazut saptamana trecuta pe langa sibiu, erai cu t4-ule te-am salutat cu avariile, mi-au distras atentia farurile si mi-am adus aminte ca am vazut masina pe forum, frumoasa camioneta. ceao

Link către comentariu

Da, da... ma gandeam eu ca ala a fost motivul pentru care mi-ai facut cu avarile. Eram un pic nervos, pentru ca se tot desfacea furtunul de retur si eram nevoit sa ma tot opresc, asa se intampla cand lucreaza un "meserias" pe acolo! :vaidecapulmeu:

Modificat de T E N N Y
Link către comentariu

nasol cand isi baga unghiile unii "priceputi" sub capota, am vazut cand te-am ajuns din urma erai tras pe dreapta cu capota ridicata pe la fagaras sau codlea nu mai stiu exact, drumuri bune iti doresc si km fara probleme

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Multumesc, JustinTM si tie iti doresc drumuri bune.

Daca tot a venit vremea buna, am spalat Passat-ul ca la carte. Ce mai trebuie sa-i fac, e sa ii pun stikerul cu vwforum. Nu stiu ce culoare sa aleg, poate ma sfatuiti voi.

photo0183d.th.jpgphoto0184k.th.jpgphoto0186.th.jpgphoto0180.th.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Urasc sa ma 'laud" cu treburi din astea, dar asta este, se intampla: am fost lovit in spate de o tanti neatenta. Lovitura nu este foarte grava comparativ cu Chevroletul, dar destul de mare cat sa-mi strice planurile si sarbatorile. photo0190k.th.jpgphoto0189y.th.jpgphoto0188bv.th.jpg

Link către comentariu

ia uitate tu.... :blah_: ....frate tot ce sriu acum scriu cu nervi...nu mai am cuvinte....dealde ''tanti''destea cu matiz si cu tot felu de masini mici sunt praf in ale condusului....Doamne...ce masina frumoasa ai...asa si eu imi vine sa o iau in casa sa o feresc de ...ma abtin...sunt sigur ca ai o durere mare in suflet...imi pare rau...macar daca o faci sa iasa la fel...ca e cam naspa cu revopsirea...sti tu....masina nu mai iese niciodata la culoarea indiferent cat de bun e ''vopsitorul''...cred ca daca ma lovea pe mine statea cu masina in ''spital''....sunt sofer de meserie si conduc toata ziua prin oraselul meu plin de ''soferite''cu permisu dat de ''cumatru''....pacat de masina...sper sa o rezolvi cu bine....bafta

Link către comentariu

Da, asa e, sunt multe soferite si multi soferi de Duminica- cum vine vorba. Eu zic ca totul pleaca de la instructori, ii vezi prin oras circuland pe banda 2 cu 5km/h, incurca intersectile si multe, multe altele.

Cum am zis, asta este, masinile sunt de doua feluri: lovite si care urmeaza sa fie lovite... ma consolez cu gandul ca am dus-o la unul dintre cei mai buni meseriasi din zona si ca o sa dispara si micile zgarieturi ce erau pe bara.

Link către comentariu

Nasoala lovitura.. cel putin cuta aia pe care a facut-o aripa in spatele stopului e urata rau :cool: Sper s-o faci bine repede!

Link către comentariu

Imi pare foarte rau de incident, se poate intampla la oricine,bine ca nu a fost mai rau.

Link către comentariu

Frumoase masinutele. T4 l-am vazut in trafic. Passatul nu am avut ocazia sa il vad. Mie imi place grila neagra. Arata mai "suparata". Acum depinde de fiecare.

Imi pare rau pt "bucuriile de sarbatori".

Bine ca nu a fost mai rau si iti doresc sa il aduci la forma initiala fara prea mult stres.

Din pacate in ziua de azi trebuie sa fii atent nu doar la ce faci ci la ce fac altii.

Bafta.

Modificat de mirceateodor
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!