Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Identice...:)

 

Sunt curios unde si-au pus bagajele pentru mare cei cu SLS :P Probabil si-au luat un prosop si portofelul :D

Link către comentariu

slipii pa ei si cashu la elastic

Link către comentariu
the_punkreas2003

Eu nu as lua bagaje. As cumpara tot ce am nevoie pe unde as pleca :))

Link către comentariu

Ti-a dat ala cu SLS-ul bani ca a facut poze cu Babuinul? :))

Link către comentariu

post-34488-13738191736193_thumb.jpg

Bye momo,see ya next time!

Link către comentariu

post-34488-13739677811703_thumb.jpg

highway sun+ela_devill+baboon=love

Link către comentariu

Dap miller,chiar asa!!!!dar o sa ne intoarcem!!!

Brgds

Link către comentariu

Azi am incercat solutia primita de multi dintre noi cadou,atunci cand am participat la intalnirea de 10 ani a vwf.

Este vorba de rejuvenatorul de plastic si curatare,cel de la michelin.

Am curatat plasticaraia de la motor,si produsul chiar isi face treaba bine de tot.

Am ramas placut surprins.

Brgds

Link către comentariu

Pai este simplu...cei care au fost in iarna la intalnirea de 10 ani,au primit cadou din partea sponsorilor doua fas-fas-uri,unul pt reintinerirea plasticului si celalalt pt tapiterie.ambele produse sunt de la michelin...acum cine stia ca michelin face si din astea.

O sa pun o poza.

Brgds

Link către comentariu

Neah,nici macar un milimetru...nu il dai direct pe plastic,ci pe o microfibra,si stergi cu ea.

Brgds

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

post-34488-13752039072529_thumb.jpg

post-34488-13752039354181_thumb.jpg

te-am spalat,a plouat...

Link către comentariu

Multam,bagam si fara deget!

post-34488-13752077738589_thumb.jpg

Link către comentariu

Si tu Vali ai fix bafta mea, cum o spal , in nici 30 de minute incepe sa ploua , aseara cand a inceput sa picure m-a sunt un prieten sa ma intrebe daca am spalat masina :tuktuk:

Link către comentariu

Partea misto a fost ca plouand si aseara si alaltaseara,a prins-o pe loc.fiind data cu ceara,apa a fugit de pe ea,masina ramanand impecabila.

Acum,la munca imi zic colegii ca ce fac,o spal si noaptea????

Le-am spus ca am dat-o cu seu de rata,ca aia se uda si ramane curata si uscata!

Brgds

Link către comentariu

Si eu o dau cu ceara , ideea e ca raman brobonele mici pe ea care acumulate cu praful dau nastere unui  porc :)

Link către comentariu

Stiu ce zici,dar depinde de moment.oricum ar fi,tot e mai bine decat sa ai urme pe lateralele masinii ca la paris dakar.

Prin tarile cu apa calda m-a plouat sute de km si zici ca o scosesem de la spalatorie.

Brgds

Link către comentariu

E prea mult praf în unele locuri, mai ales dacă se și circulă prin zonă. La mine se face pilaf de la o zi la alta, am dat-o cu toate alea. Ăia afară nu suferă din cauza prafului, pietrelor. Nu mi-au sărit pietre în geam zeci de mii de km prin Europa și imediat ce am intrat în țară am avut o gaură. Ăsta e nivelul, din multe puncte de vedere suntem o țară de lumea a 3-a, bananieră. Mă mai enervează și ăștia care udă pe jos ca niște cretini. Faci și mașina praf și nici nu ai vreo frână pe anumite suprafețe. Creier zero, banii să curgă.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!