Jump to content

Neoane sub masina?!


sorin74
 Share

Postare recomandată

Salut prieteni!Sincer m-am gandit sa-mi pun si eu dar par taranisme plus sunt ilegale!Arata bine pe o masina sport, lumina neonului sa fie o completare la masina si sa fie in ton cu culoarea masinii.Lumea in Romania nu este obisnuita cu asa ceva.Voi ce ziceti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca ti-ai raspuns singur la intrebare: arata urat.

Nici prin alte tari nu e obisnuita lumea :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie i-mi plac. nu stiam ca sunt "ilegale". oricum taranism e modul de folosire a lor, adica le aprinzi la o intalnire cu colegii vwforum, noaptea cand o lasi undeva cu pozitiile aprinse etc..., nu tot timpul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai ajuns la stadiul de nu mai ai ce pune pe masina merita investitia. dar sincerdecat sa vad o masina cu neoane si sa fie puscata de rugina mai bine nu ma uit. prefer sa fie ok masina si pe urma neoane. eu unul daca ar fi sa pun as face o singura culoare ( culoarea masinii) si sa nu fie cu joc de lumini. ptr ca nu e disco light pe acolo. spor la tuning :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_thumright: De prost gust! Cel putin ce vezi pe la noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!