Jump to content

panou fata pod pedaier golf3


sabinescu
 Share

Postare recomandată

dupa cum se stie o mare problema a mk3 sant suportii pt crik,lonjeroanele in zona suportilor crik fata,praguri...as prea sa schimb panoul de la podul pedalier cu tot cu "lonjeroanele" alea!stie careva pe unde gasesc ,banuiesc ca nu sant singurul ce am problema asta ,o sa pun cateva poze sa vedeti despre ce e vorba :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Operatiunea este f.dificila. Mai bine iei o caroserie buna de la dezmembrari cu acte si faci recarosare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite aici s-a mai discutat despre praguri. http://vwforum.ro/index.php?showto...&hl=praguri

io nu vreau sa schimb praguri!!!!vreau sa schimb "podu pedalier" cu jumate de metru de lonjeron!!ma intereseaza un magazin de unde sa pot cumpara segmentu acela!

Operatiunea este f.dificila. Mai bine iei o caroserie buna de la dezmembrari cu acte si faci recarosare

operatiunea e f simpla pt mine(am un service auto)doar n-o sa schimb o caroserie pt 30 de cm patrati,ma intereseaza doar de unde cumpar segmentu de caroserie,o sa pun cateva poze ca poate vb de treburi diferite :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acolo vine o dublura a podelei. Gasesti la dezmembrari cu siguranta, de pe o caroserie care oricum mere la topit. Totul e sa ai ceva electric cu care sa decupezi portiunea respectiva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acolo vine o dublura a podelei. Gasesti la dezmembrari cu siguranta, de pe o caroserie care oricum mere la topit. Totul e sa ai ceva electric cu care sa decupezi portiunea respectiva

:vaidecapulmeu: m ar interesa ceva "nou din magazin"nu cred ca gasesc la dezmembrari cu elementul acela "bun"....mai ales ca prin zona pe unde stau eu nu sant dezmembrari! :Driver: !poate ma ajuta cineva de pe forum care are !!!!sa vedem ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

man, ia vezi aici: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=56999 daca te ajuta..

in principiu nu este mare lucru numai ca trebuie sa ai un tinichigiu mester sa faca toata treaba. cel mai bine este sa mergi la un mester bun sa vb cu el si sa vezi ce-ti recomanda ala.. Florin99 de la constanta a fost la un mester si i-a confectionat dupa pragurile lui alte praguri..

greu nu este.. mesteru sa fie bun!

eu iti recomand mai intai o discutie serioasa cu mesteru si apoi sa te arunci sa cumperi toate cele..

Modificat de Mihaitza83
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!