Jump to content

Golf V 1.6 Red Bull


cip12cip12

Postare recomandată

the_punkreas2003

Se intampla ceva anul asta, chiar ma gandeam cand am vazut topicul sus "sa vezi ca si-a furat-o si el cu vreun accident" ... giiiizzz ... Era sa ma faca si pe mine unul varza pe centura vineri seara. Tirul care venea din dreapta a oprit sa-mi dea prioritate, berbecul care a venit din stanga s-a gandit ca nu e necesar sa opreasca. Evident mi-am bagat picioarele in articulatiile masinii si am accelerat peste sinele de cale ferata URGENT. Altfel eram un fel de dauna totala ...

Cat priveste folia, intreaba-l pe 82bog unde a pus el si cum s-a mentinut. Eu am vazut masina lui acum vreo 2 luni ultima data si era ok.

Link către comentariu

Iti pot recomanda eu niste baieti foarte seriosi la care mi-am pus si eu folia pe geamuri si ei colanteaza si plafoane auto. Au sediul in spatele Kaufland-ului de pe Barbu Vacarescu. Uite aici site-ul lor www.folierar.ro

Link către comentariu

m-am uitat si eu la fotografiile cu accidentul .. imi pare rau sa vad chiar daca nu e grav totusi e munca si cheltuiala.Sper sa reusesti sa o faci la loc ca si cum nu ar fi fost ...

Modificat de davides
Link către comentariu

ms baieti de incurajari...ca ma doare sufletul de masinuta mea

:icon_thumright: ppx-o sa dau o tura pana acolo sa vorbesc cu ei. ms

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Gata. A venit primavara!

Am curatat masinuta, i-am pus jantele de vara, o mica inspectie tehnica. Ok!

I-am pus o folie negru-lucios pe plafon ca sa scap de grija gainatului de pasare si

i-am lipit pe hayon un frumos rabbit-badge.

Imi mai trebuie bani de benzina si ...la plimbare...

img6349x.th.jpg

img6347e.th.jpg

img6346d.th.jpg

Link către comentariu

Arata foarte bine.......si dat fiind faptul ca masina ta este rosie si plafonul negru...iti recomand sa faci emblemele negre fata-spate si sa inegresti putin stopurile in stilurile r32,totusi e prea mult rosu pe akolo........in rest looking good.....:D

Link către comentariu

:icon_thumright:

Te`ai gandit si la varianta sa pui pe parbriz un parasolar ( folie trasparenta 95 %, cum aveam eu pana sa schimb parbrizul ? ) eu zic ca ar da bine... ar prelungi plafonul si plus ca o sa ai si tu ceva protectie UV .

Link către comentariu

Frumos frumos. Arata bine cu plafonul negru :icon_thumright: . Niste stopuri de r32 ar merge :D

Link către comentariu

Felicitari pt noile modificari...poti sa-mi spui de unde ai luat folia? e una obisnuita sau are ceva proprietati speciale pt o astfel de aplicare? Ms

Link către comentariu

Multumesc pentru impresii

Folia a fost montata la un atelier de specialitate, are 5 ani garantie la culoare si manopera. Nu cred ca are ceva special. Protectie UV, atat.

Au degresat plafonul cu alcool tehnic, au scos antena si au aplicat-o.

Link către comentariu

Am si eu o intrebare. Unde gasesc niste folie cu tenta rosie pentru a-mi infolia stopurile in genul asta?

19910610150444955420704.th.jpg

Pe la atelierele de specialitate unde am intrebat mi-au spus ca aduc doar pe comanda si la dimensiuni mari, nu mici cum am eu nevoie.

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Foarte frumoasa masina. Multi km fara probleme :icon_thumright:

Cat tea costat sa-ti acoperi plafonul cu folie neagra?

Link către comentariu

DCM Design. Sigur gasesti la ei, au tot felu de culori, doar ca treb sa strabati Bucurestiul pana la ei.

Link către comentariu

Dani, KAF.ro, suni inainte, vorbesti cu el si iti spune daca are, daca nu are aduce. Omul e de incredere, Animalutz acolo o are facuta..

Link către comentariu

B0gdy, m-a costat 150 roni. Cam asa costa pe la toti.

Soso, am vorbit acum cu omul, e ok, dupa Paste ma rezolva. Ms mult

Link către comentariu

Cu placere man. Apeleaza oricand, pentru asta este forumul, si mai treci si tu la intalnirile de seara de la CP.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

De astazi "vad" mult mai bine datorita noilor mele stergatoare Bosch Aero Twin

stergator.gif

Link către comentariu

Salut, de unde ti-ai luat badge-ul cu iepurele si cat a costat? :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
Publicat (modificat)

de la un coleg de pe forum, mecatronic parca. a fost o ocazie. 50 ron

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!