Jump to content

Golf V 1.6 Red Bull


cip12cip12

Postare recomandată

foarte frumos golfuletul tau.....si se vede ca e foarte ingrijita.imi poti da mai multe detalii despre spoilerul fata,cel individual?cam cat te`a ajuns?merci

Link către comentariu

Spoilerul fata l-am luat cu 5 mil de la un coleg forumist si l-am vopsit cu 2 mil. Acum 2 ani. Acum il gasesti cu 4 mil si il vopsesti cu 1.5 mil.

Link către comentariu

o masina superba ai sa o conduci cu placere ............ dar tot mai frumoasa e a mea :biggrin:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Revin cu noutati:

Ieri am facut revizia masinii - schimbat uleiul (Castrol) si cele 4 filtre (Mann), completat antigel + diagnoza

Maine ma duc sa fac si ITP-ul

Azi m-am jucat putin cu folie la spoilerul spate. Asta a iesit:

img5271g.th.jpg

img5272r.th.jpg

M-ar bate un gand sa pun folie si pe plafon dar nu stiu daca sa pun si pe eleron sau sa-l las asa. Un coleg forumist a facut asa:

idee.th.jpg

sau sa nu mai pun?

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Imi place cum a iesit, abia astept sa mi`l fac si eu :D

Palfonul eu zic sa`l faci, ai de castigat un nou look si protectie impotriva frunzelor/gainatului de pasare etc... daca nu schimba locul de parcare :P

Nustiu cu eleronu acum ce sa zic, trebuie sa fiu langa masina ca sa am o viziune mai precisa.

Link către comentariu

frumoasa fusta cip ! e young ? poti sa-mi dai cateva detalii despre achizitionare si alte cele pe pm, te rog!

multumesc

Link către comentariu

Salutare si felicitari pentru masina. Tu m-ai salutat ieri pe la Mihaesti cred? intre Campulung si Pitesti? Spor in continuare.

Link către comentariu

Arata foarte bine asa cum este acum sfatul meu este sa optezi pentru negru lucios la plafon :Driver: adik uitate putin la fratioru 6 cum arata si eu zic ca o sa faca o impresie buna si la tine

post-36723-0-05237800-1290980595_thumb.j

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nu se mai poate!

Seria accidentelor de inceput de an nu se termina.

Cei drept, dintre forumisti implicati, eu am scapat usor.

Aseara, un taximetrist binevoitor, a verificat daca bara spate corespunde standardelor.

img5613wv.th.jpg

img5614v.th.jpg

img5615i.th.jpg

Acum trebuie data bara jos si repozitionata.

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

:ceuameni: Bine ca nu e mai grav.

Oricum unii taximetristi nu au nicio treaba cu restul soferilor din trafic.

Link către comentariu

Imi pare rau sa citesc randuri asa triste despre masina ta...unde te duci sa rezolvi problema ?

Link către comentariu

Foarte nasol...

Coincidenta sau nu Cip dupa ce am vb cu tine asta seara la telefon, am plecat spre casa si ce crezi ? am avut si eu un accident destul de urat, noroc ca nu eram cu masina mea :vaidecapulmeu:

Si doar m`ai avertizat la telefon, ai grija...

Link către comentariu

vreau si eu o recomandare!

stiti pe cineva care pune folie?

vreau sa pun una neagra(lucioasa) pe plafon.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!