Jump to content

Golf V 1.6 Red Bull


cip12cip12

Postare recomandată

...dupa cum va promiteam, revin in forta cu surpriza nr. 2: faruri GTSport! :icon_thumright: Acum pot sa spun ca sunt 100% rosu cu negru:

farurigt1.jpg

farurigt.jpg

In poza de jos e masina stock. Ce a fost si ce-a ajuns:

33326586.jpg

@davides: e vorbita deja, in septembrie venim peste tine! :icon_thumleft:

Link către comentariu

ms luciane. cu masinuta ta ce se mai aude? cum o mai rasfeti?

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Pune poze de ziua sa ne dam si noi cu parerea ca nu prea se vad bine astea...

Link către comentariu

ms luciane. cu masinuta ta ce se mai aude? cum o mai rasfeti?

Cu placere. S-ar putea sa fie nevoie de un rasfat la turbina, dar sper sa nu. Zilele astea aflu :))

Momentan doar motorina pun :D

Link către comentariu

La exterior mai ai ceva de adaugat? Mi se pare completa :icon_thumleft:

Nu pot sa nu ma adaug corului de Like :emthup: cu mentiunea ca daca optai pt xenon oem era :emthup: :emthup: .

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

la exterior am cam terminat, pe viitor poate reusesc sa fac tranzitia la o bara GTsport, adica asa (bineinteles, pastrand farurile mele):

baragtsport.jpg

acum la interior, vreau sa-i schimb husa schimbatorului cu una din piele si cusatura rosie, vreau sa imbrac maneta de la frana de mana tot in piele, poate un pachet de butoane crom(vad ca un pachet complet e 350 acuma), diverse maruntisuri.

si poate, dar mai greu, sa fac conversia la un plafon interior negru de GTI, cum a facut colegul GBRgeorge:

interiorplafongti.jpg

si mai astept si sugestii!

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

NOS, stickere cu Borla, Tuning, Pilot, capace cu spinnere....ehe mai ai destule :))

Pe bune acum niste comenzi pe volan, rcd510, poate un interior de GTI, praguri GTI?

Modificat de Serban87
Link către comentariu

bara de GT, cip .... aia o schimba total ... felicitari pt. faruri !

Link către comentariu
Master_Blaster

Arata super farurile, dar pana iti iei bara de gt nu crezi ca ar arata mai bine asa?

dscn6907_copy.jpg

Sau asa?

dscn6907_copy2.jpg

Modificat de Master_Blaster
Link către comentariu

@Serban87: chiar nu am vrut comenzi pe volan, mi-a placut asa, simplu.

@Master_Blaster: stiam de mod dar nu imi place, ii stirbeste personalitatea, vreau sa se vada cercul ala VW de la o posta. eu l-am colantat cu rosu, ca sa-i ramana profilul vizibil. initial facusem siglele cu negru dar de la departare pareau doar cercuri negre

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Mda, ai Bc mic, nu prea iti sunt folositoare comenzile, poate doar pentru radio....sper ca celelalte recomandari sa iti fi starnit interesul :)

Link către comentariu

Banii necesari pentru trecerea de la BC mic la BC mare + comenzi pe volan, etc cam echivaleaza cu toate celelalte chestii enumerate de tine: imbracarea plafonului, bara GT, butoane crom (poate chiar si faruri cu lupa).

Mie unul imi place a doua poza atasata de Master_Blaster. Grila neagra cu sigla rosie e de efect! Poti incerca o colantare, sa vezi cum se aseaza in realitate, pe masina. Mai mult de 30 de lei n-ar trebui sa coste. Si, in caz ca nu-ti convine/place....iti trebuie doar o penseta si un foehn ca sa dai autocolantul jos.

PS: Te-ai gandit cum ar arata daca ai vopsi stalpii dintre proiectoare? :icon_thumleft:

Link către comentariu

nu stiu ce sa zic, merita incercate ambele variante. ar fi ca la colegul tur:

turmx.jpg

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

:banghead: De ce naiba nu mi-am luat si eu un tornado red sau sharkblue!!!! Cate variante de culori aveam pt ea....Well, next time....

Link către comentariu

Parerea mea e sa o lasi asa. Desi am avut pana acum ceva timp grila neagra si emblema neagra, iar acum am grila neagra si emblema in culoarea jantelor (cam ca in pozele de la Master_Blaster), pe masina ta mi se pare ca arata foarte bine grila/logo rosu/rosu.

Cat despre stalpisori poate colegul Master_Blaster e dragut si ti-i face in 'shop. Eu nu i-am mai facut ca m-am plictisit de ei.:D

Link către comentariu

Foarte frumoasa,abia astept sa o vad live.... iti place si tie colantarea elementelor de caroserie? ....te-a virusat colegul Fdy :blah_:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!