Jump to content

Golf V 1.6 Red Bull


cip12cip12

Postare recomandată

Super misto, era una dintre modificarile pe care vroiam sa le fac si eu :emthup:

Link către comentariu

Te-ai apucat de treaba serios :icon_thumright: .....arata mult mai bine cu noile arcuri......vrei sa-ti dau si pe ale mele de rezerva? :blah_: Vreau sa o cobor mai mult....un pret legat de luminile din usi cu tot cu manopera?( pm te rog)

Link către comentariu

multumesc de aprecieri!

cip, daca vrei sa renunti la arcuri vb cu cogdao, era interesat si el de un schimb cu Sportline

Link către comentariu

Red all the way... nici piranda nu te mai poate deoache cu farmecele ei =))

Masina arata trasnet !!!

Link către comentariu

stiu, nu ma crede nimeni. ies cu ea seara si in weekend-uri. la vanzare va trebui sa dau kilometrajul inainte :))

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

E normal la o masina de 3 ani, si eu fac tot cam 10k pe an cu doua vacante si restul mers la munca/inapoi si drumuri normale zilnice.

Sa te poarte cat mai multi km, ai facut-o super!;)

Link către comentariu

Da, o vand! Vand piesele deocamdata ca nu cred ca-mi da nimeni banii cu ele pe masina, ar fi valoarea prea mare. Dupa ce termin cu piesele o pun la vanzare la un pret la care sa plece repede.

Link către comentariu

nu stiu de ce, am avut impresia ca ai volan GTI. l-as fi luat eu. ce masina urmeaza?

Link către comentariu

Una peste 120cp, asta e sigur...si neaparat cu turbina. Poate un GTI, poate un GT(G5) sau poate un G6...nu stiu inca, vedem ce bani vor fi disponibili si ce oferte sunt pe piata.

Link către comentariu

azi am schimbat bieletele antiruliu. cea de pe dreapta croncanea si nici cea de pe stanga nu se simtea prea bine. a fost o lucrare preventiva. am mers pe varianta premium Lemforder 26774 01(multumesc GABIVVX). cod 1K0 411 315 K daca intereseaza pe cineva

bieleteantiruliu.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

intr-un final, masina a primit azi un nou-nout volan sport:

volangti.jpg

intre timp, am facut si o spontana pe la munte:

dsc0040xj.jpg

Link către comentariu
lucian_90tud

Asa da! Alta viata cu volan sport :D

Sa il invarti cu placere!

Link către comentariu

Frumooos! :D

Cred ca ar merge si ceva RCD310 sau 510 pe bord, mai ales ca nu sunt foarte scumpe.

Link către comentariu

foto aia cu voi 2 am salvat-o in pc ... in sfarsit te vad la chip :) ... cheers si ne auzim luna viitoare sau poate si vedem ... detalii la Ionut! ... volanul e superb, dar eu nu indraznesc sa visez la el inca ...

Modificat de davides
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!