Jump to content

my golf 4 variant


theoane

Postare recomandată

Foarte frumoasa si ingrijita! Sa o stapanesti sanatos si sa pui mai multe detalii despre masina si despre motor cu mai multe poze!Plus ca esti galatean ca mine si avem si intalniri saptamanale la restaurant Ambasador!

Modificat de :::AL3X:::
Link către comentariu

intradevar bbs rims, pleoape, folie pe geamuri, etc

zi-ne tu nu ne pune sa ghicim :icon_thumright:

p.s. incearca sa te inspiri din alte topic-uri si sa faci o prezentare corecta.

asa pare ca ai dat reply la ceva...

Link către comentariu
andrei.toledo

Frumoasa masina.Am vazut-o la una din intalnirile saptamanale vwforum.

Sa o stapanesti sanatos in continuare!

Link către comentariu

Andrei esti sigur ca nu era masina mea si credeai ca am mai facut modificari? :icon_thumright:

Seamana f bine cu a mea in afara de jante si folie si pleoape...

Link către comentariu
bbs rims

revin cu poze la cererea colegilor:), scuze de claritatea pozelor ...sunt facute cu telefonul

si inca niste poze...tin sa mentionez ca semnalizarea din far nu este "fake" modificata poza....este suplimentara gen celor care au xenon, r32

revin cu poze la cererea colegilor:), scuze de claritatea pozelor ...sunt facute cu telefonul

si inca niste poze...tin sa mentionez ca semnalizarea din far nu este "fake" modificata poza....este suplimentara gen celor care au xenon, r32

in ultima poza este masina asa cum am cumparat.o...neamtul este cel mai zgarcit la par si cu ochelari :rolleyes:

post-28711-1238359931_thumb.jpg

post-28711-1238359944_thumb.jpg

post-28711-1238360152_thumb.jpg

post-28711-1238360589_thumb.jpg

Modificat de theonae
Link către comentariu
frumos variantu,iar jantele sunt de vis

km multi fara incidente :)

multumesc pentru aprecierile facute si urarile de bine si voua la fel :angry: drive safe :)

Link către comentariu
andrei.toledo

Exact.Care e treaba cu acel display din bord?Nu am mai vazut asa ceva pana acum.

Link către comentariu

masina este ca optiune confort, si neavand bc am recurs la ai adauga un termometru in/out :)

acum sa adaug o prezentare mai detaliata:

motor 1.9 tdi ALH 90 cp

geamuri electrice fata spate

oglinzi electrice incalzite

navigatie (cea de pe cd.player)

webasto (am renuntat la bc pentru el :o )

4 airbaguri

tempomat

Modificat de theonae
Link către comentariu

frumoasa si interesanta, computeru de bord foarte interesant (lol) si faza cu semnalizarile team prins pe ultima poza nu sunt la fel (spune ne ca leai schimbat....mmmm)

Sa o conduci cu mila si numai bine.... :rolleyes:

:rolleyes: vream sa va intreb daca pot sa imi schimb computeru de bord adica tot bordu ca eu pe a mea versiunea bassis nu am nici un displey...

have a good time

Modificat de ninu
Link către comentariu

jantele sunt pe 16', si referitor la computer de bord: am adaugat un termometru in/out:), semnalizarea suplimetara a fost adaugata acum cateva zile :rolleyes: , ultima poza e masina asa cum am cumparat.o

Modificat de theonae
Link către comentariu
jantele sunt pe 16', si referitor la computer de bord: am adaugat un termometru in/out:), semnalizarea suplimetara a fost adaugata acum cateva zile :) , ultima poza e masina asa cum am cumparat.o

am uitat sa spun ca am incaltat.o ca a fost cuminte :D cu un set de anvelope goodyear hydragrip 205/55/r16..sunt multumit de anvelope desi nu am mers la extrem cu ele ;)

Link către comentariu

Foarte frumosa masina :D sa o stapanesti sanatos si sa nu ai nici o problema cu ea :icon_thumright: !

Pleoapele de unde le-ai luat ?

Link către comentariu
Foarte frumosa masina :scratch: sa o stapanesti sanatos si sa nu ai nici o problema cu ea :Driver: !

Pleoapele de unde le-ai luat ?

pleoapele le.am luat de pe 4tuning am dat 38 lei +transport 10 lei (posta romana), apoi vopsite de mine

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

revin cu pareri referitoare la anvelope....sunt foarte bune pe ploaie, nici nu spui ca rulezi pe ploaie :(

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

fresh cleaned wheel and painted brake caliper :icon_thumright:

post-28711-1241939231_thumb.jpg

Link către comentariu

Sunt portocalii sau e de la camera?:cool: Nu trebuia sa vopsesti si margina discului si butucul tot cu rosu. Stiu ca se aduna rugina etc dar era mai ok cu gri -parerea mea!

Link către comentariu
Sunt portocalii sau e de la camera?:) Nu trebuia sa vopsesti si margina discului si butucul tot cu rosu. Stiu ca se aduna rugina etc dar era mai ok cu gri -parerea mea!

culoarea etrierelor e portocalie, nu am vrut rosu :cool:

Link către comentariu

Hehe, frumoasa vagoneta. o chestie amuzanta: arunca un ochi la nr masinii mele :D

arata foarte bine, felicitari. alte planuri de viitor?

Link către comentariu
Hehe, frumoasa vagoneta. o chestie amuzanta: arunca un ochi la nr masinii mele :P

arata foarte bine, felicitari. alte planuri de viitor?

,

dap..interesante numere avem :blah_: , hm..planuri de viitor : vopsirea fustelor fata spate gri, folie si pe geamurile din fata si in primul rand o remapare 90-120cp, boxe si pe spate, si o suspensie sport :( cam atat in rest motorina :P

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!