Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

:)) acolo am nimerit. Numai am spalatorie preferata. Daca nu lasi spaga buna nici alea unde esti client fidel numai spala bn.

Link către comentariu

Pana la urma am dat discurile jos, era rugina pe fuzeta si pe disc, culisoarele erau la fel pline de mizerie, acum totul e curat.

In drum spre casa m-am jucat cu un passat care credeam ca e 2.0 tdi si nu intelegeam de ce nu puteam sa ma indepartez de el :)) dupa 130 mi-a spulberat toate visele si toti atunci am vz ca era defapt un 3.2 4motion :) se vedem la viteza mai mare ca e mai ajutat motorul cu o capacitate mai mare.

Link către comentariu

Credeam ca ai soft ceva...

 

In cazul asta e normal ce s-a intamplat. M-am intalnit si eu cu un Passat de 300cp(parca atat are 3.6) cand aveam skoda la stg 2+ (280-290cp) si m-am jucat cu el din toate pozitiile. Tin minte ca era dezamagit tare posesorul :))

Link către comentariu

B6 plus ca era dsg si vedeam in oglinda cum pierdeam pe schimbare. Oricum pana la 130 i-am facut fata sa zic asa :)

Link către comentariu

Exact :) cand a trecut pe langa mn era tare mandru posesorul passatului, sper sa se intalneasca cu voi :))

Link către comentariu

Eh, intotdeauna se gaseste unul mai tare. Asa, poti sa iti cumperi Aventador si te trezesti ca trece unu' cu un Golf R HGP Bi-turbo pe langa tine. :)

Link către comentariu

Pai, ma baieti, la voi e bine! Eu unul sunt "abordat" doar de Golf 3/4 TDI cu toba "sport" sau de cate-un Hyundai Coupe/ Calibra ratacit :))

Cand ma vad ca nu reactionez, trec pe langa si imi arunca o privire gen " Foarte bine ca stai in banca ta, ca ti-o luai!" :))

Link către comentariu

As vrea si eu sa prind la drum ceva in jurul a 250 280 cai sa ma joc putin :D sau un 300 cai 4motion,ca din mers ma tin cu el :D


3.2V6 pe passat B6 are 0-100 km/h in 6,9 secunde :) cam cat ai si tu stock,e normal ca dupa 130 sa se aseze mai bine motorul de 3.2

Link către comentariu

Eu am 7,2 stoc parca pe manuala 6.9 am cu dsg. Din cate stiu eu passatul 3.2 v6 vine doar cu DSG

Link către comentariu

Spotted in Popesti. Se aude superb masina si arata pe masura. Eram cu geanta pe umar si intram in stadionul InterGaz, cred ca mai surprins holbandu-ma la masina cand intorceai :d

Modificat de rudiRUD
Link către comentariu

Salutare si mersi frumos. De vazut te-am vz dar nu stiam cine esti. Esti jucator aici? :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!