Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

Mi-a cumparat si eu capacul de la ulei :) arata foarte bine e mai sexy acum :RO flag:

Dar cum imi dau si eu seama ca etansat bine? si nu intra aer sau iese?

post-42557-1256035816_thumb.jpg

post-42557-1256035829_thumb.jpg

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Foarte tare masina, sa o stapanesti sanatos !

E posibil sa te fi vazut in seara asta in jurul orei 12:00 (dinspre unirii->bvd decebal).

Daca erai pe acolo, eu eram cel cu A4-ul rosu care parea ca-si distruge masina (testam noul setup al suspensiilor si incercam sa distrug kitul de ambreiaj :winter: ).

Link către comentariu

Cea mai frumoasa masina VAG, sa te bucuri de ea in fiecare zi , am vazut foarte multe prin Bucuresti seara.

Bravo!

Link către comentariu

felicitari,este o masina de toata frumusetea!iar culoarea o avantajeaza foarte mult!sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

@ spb L-am cumparat de la Audi 29 ron

@WRS Imi pare rau dar numai tin mine poate eram :) Te salut cu ocazia asta

@ ct 84 toy Ms mult :icon_thumright:

Modificat de robi_zet
Link către comentariu
  • 6 months later...

o parere...: pune'i pachet R-line, arata mult mai bine, pe mine ma scot din minti plasticele alea negre laterale...

oricum, nice ride ! :)

Link către comentariu

Se pot vopsi foarte bine :P Nu trebuie sa faci investitie de cateva mii de Euro. Si eu sunt de accord ca strica aspectul acele plastice negre :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

nu e vorba NUMAI de plastice...pachetul R-line are pragurile acelea superbe..bara fata/spate e mai..sexy :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salut.

Nu am mai scris de mult pe aici :( masina a facut 19000 km :( a fost implicata intr-un accident dar s-a rezolvat cu o usa noua nouta :P

Probleme grave nu am avut cu ea, doar mici "greierasi" la 14000 km am schimbat toate filtrele si uleiul (in mod normal se schimba doar filtru de aer si uleiul la 15000 km)

Despre pachetul R-line m-am interesat, doar pragurile costa 3000 ron nu vreau sa ma gandesc cand costa bara fata si spate + vopsire

post-42557-1277547424_thumb.jpg

Link către comentariu

Bine ca nu ti-a busit aripa spate.

Ce cod de piesa are busonul si de la ce reprezentanta l-ai luat?

Link către comentariu

da bine ca nu mi-a intrat in aripa spate....

o sa ma uit maine pt cod, dar eu m-am duc la midocar vitan si am cerut un capac de R8 si l-au gasit baietii

Link către comentariu
  • 3 months later...

Foarte frumoasa masina!

De cand a aparut m-am indragostit de ea.

Cat mai multi km fara probleme!!!!

Link către comentariu

Nu nu nu am fost eu :blah_: Il stiu pe baiatul cu scirocco alb care a fost la braila

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

faci conversie -> K04, pui franele de S3/R fata spate, suspensia, basculele, bordul, kit-ul exterior si ai propriul R :blah_:

Link către comentariu

Pai doar kitul exterior costa peste 3000 euro la reprentanta. M-am interesat chiar ieri, mult prea mult mai bine bag banii in performante decat in niste bari

Link către comentariu

Tinand cont ca ai TSI, ai avantajul ca nu iti mai trebuie HPFP si injectoare K04 in cazul in care vrei sa faci conversia :blah_:

Link către comentariu

Daca imi explici ce inseamna HPFP esti cel mai bun prieten al meu :blah_:

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

High Pressure Fuel Pump. Adica nu mai este nevoie sa upgradezi si pompa de benzina ca in cazul celor cu TFSI :blah_:

Link către comentariu

Pana la sfarsitul anului sper sa am soft. Am tot amanat ca nu am fost bani...

Eu cred ca o sa ma limitez la un soft, o suspensie mai joasa si o evacuare atat

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!