Jump to content

My new Scirocco


robi_zet

Postare recomandată

La mine asta e pretul. Am gasit si la 1100 lei dar venea goala si senzorul era 320 lei.

Send from my Nokia 3310

Link către comentariu

Odata pusa pe masina garnitura se deformeaza (cumva asta fiind si scopul ei). Iti recomand sa o schimbi mereu si sa o arunci pe cea folosita.

Link către comentariu

Nu exista Roby varianta cu sau fara senzor.Galeria vine completa cu senzorii montati pe ea.

http://www.ecstuning.com/Search/06j133201as/ES2143494/

La toate marcile cu probleme la galerie (mai ales Bmw 520 E60 la care galerie se sparge) senzorii vin montati pe galerie ca altfel pui tu un senzor vechi cu probleme si constati ca galeria nu functioneaza bine si te bati cu aia la reprezentanta ca ti-au dat piesa proasta. :lol:

Link către comentariu

Oare cat ma ducea transportul de la ecs? Nu am mai cumparat din afara pana acum.

Link către comentariu

Oare cat ma ducea transportul de la ecs? 

La produsul tau:
 
Sub Total: 169.74
Shipping and Handling: 90.17
Total: $259.91
Link către comentariu

Ecs au preturi mari la transport, nu uita si de taxa, inca 25%.

 

Care-i treaba cu 25% ?

Link către comentariu

Taxele vamale, TVA-ul


te ducea cam 310 dolari,1050 1080 lei cu totul,deci nu mare diferenta. Face diferenta atunci cand comanzi mai multe piese,si imparti trasnportul. De ex daca mai comandati inca 3 admisii,plateai 110 dolari in loc de 90

Link către comentariu

Asa pt 2 mil am si garantie la piesa (si acolo cred ca aveam dar era complicat) din pacate bobinele rosii nu sunt pt motorul meu :( am sa iau bosch sau beru.

Send from my Nokia 3310

Link către comentariu

Eu cand am comandat ambreajul de la ECS am trimit printr-o firma de transport usa-romania si m-a costat vreo 150lei tranportul(nu stiu daca mai exista firma inca)...

Era calculat per kg , si nu pe suma iar ambreajul a fost destul de greu!!parca era si cineva pe fprum care aducea la 4-5 $/kg

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Modificat de H0lyBoy
Link către comentariu

Nu se prezinta nimic. Aveau de desfacut o cutie DSG si nu am mai stat ma duc maine la prima ora.

Link către comentariu

scirocco alb,oglinzi negre,plafon negru....200 de ponei..o nebunie de masina.

foarte frumos aranjata si intretinuta

Link către comentariu

Doamne ajuta !!!

Send from my Nokia 3310

post-42557-13896864484617_thumb.jpg

post-42557-13896864746743_thumb.jpg

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

Pentru ca clapata si pentru ca admisie variabila. :)) pe scurt s-au.blocat flapsurile pe deschis din cauza ca au un mic joc. O sa fac un video mai pe seara.

Send from my Nokia 3310

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!