Jump to content

intrebare mufa portiera!


sabinescu
 Share

Postare recomandată

am desfacut mufa si am gasit 2 fire!!!!problema este ca nu am nici inchidere centralizata nici geamuri electrice!oare pt ce sa fie???? :)

post-8897-1235921633_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sebastian stefan

Pot fi de la boxe sau de la intrerupatorul de la plafoniera

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt de la boxa din portiera, intrerupatorul de la plafoniera e in stalp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt de la boxa din portiera, intrerupatorul de la plafoniera e in stalp

ce bou sant:)):)):))am uitat de difuzor!ma tot miram de la ce poate fii!mai am o intrebare ,daca vreau sa pun inchidere centralizata ce fac cu firele de unde fac rost de pini ca sa bag in mufele alea???ca sa nu trag fire aiurea si urat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sincer nu stiu unde gasesti pini, dar poti sa largesti niste gaurele din alea si sa tragi firele prin burduf ... 5 fire .... (asta ar fi posibilitatea in cazul in care nu gasesti pini din aia) + ca daca gasesti pini iti trebuie mufa care intra in stalp in interiorul masinii. sincer eu as largi putin 5 gauri din alea ca sa nu ma mai complic. acum fiecare face cum ii place. spor la treaba

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Problema s-a rezolvat. Pt inchiderea centralizata exista alt topic.

Topic inchis.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!